Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

5 Seconds Of Summer

5 Seconds Of Summer, 2011 yılının sonlarında Sidney’de kurulan Avustralyalı pop rock grubudur. Pop rock grubu, baş vokalisti ve ritim gitaristi Luke Hemmings, baş gitaristi Michael Clifford, basçı Calum Hood ve bateristi Ashton Irwin’den oluşmaktadır. Henüz bilinmeyen bu müzik grubu kariyerlerine YouTube ünlüsü olarak başlamışlardır. Daha sonra İrlandalı erkek grubu One Direction ile Tkae Me Home Tour’da turneye çıktıkları sırada bir anda dünyaca çapında ün kazanmışlardır.

Yaptıkları albümleri 10 milyondan fazla satmıştır. Ve dünya çapından 2 milyondan fazla konser bileti satmışlardır. Avustralyalı pop rock grubunun yapmış oldukları şarkıları 7 milyarı aşarak tarihte ki en başarılı müzisyenlerden biri olma avantajını sağlamıştır.

5 Seconds Of Summer kısa zamanda dünya çapında çok fazla dinleyiciye sahip olmuş ve rekorlara imza atacak bilet satışları ve albüm satışları olmuştur.

Avustralyalı rock grubunun yazmış oldukları kitabı Hey, Haydi Bir Grup Kuralım! eserinde kendi maceralarından ve kendilerini böyle dünya çapında tanınmasını sağlayan hayranlarına duydukları minnetten bahsetmişlerdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.