Sıralama seçin
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Cansu Kamar

Uzman Psikolog, Psikoterapist A. Cansu Kamar, 1987 yılında İstanbul’da Dünya’ya gelmiştir. Yazar 2008 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi psikoloji bölümünü tamamlayarak mezun olmuştur. Mezuniyetten sonra yüksek lisans için İngiltere’ye gitmiştir. A. Cansu Kamar University of Nottingham’da ilk yüksek lisansını Endüstriyel Psikoloji alanında yapmıştır. Yazar ikincisini Hümanist Psikoterapiler üzerine yapmıştır.

Yazar A. Cansu Kamar İngiltere’de bulunduğu dönemde mindfulness ve yoga ile tanıştı. Ruh sağlığına bütün olarak yaklaşım ve zihin-beden bağlantısına olan merakı o dönemlerde başlamıştır. Cansu Kamar ilerleyen yıllar içinde bu alanda birçok eğitim görmüştür. 2012 yılında Türkiye’ye dönüş yaptıktan sonra psikoterapistliğin yanında akademik çalışmalar ve psikoloji alanında çeviriler yapmıştır. 2017’de ortağı ile beraber Fonte Psikoloji’yi kurdu.

Cansu Kamar Bütünsel sistemik bir yaklaşım ile mindfulness, meditasyon ve denge konularında çalışmalar yapmaktadır. Yazar Psikoterapistliğin yanı sıra eğitimler vermeye devam etmektedir. A. Cansu Kamar aynı zamanda kurumlara danışmanlık yapmaktadır. Disiplinler arası çalışmanın ve insanı bütün olarak ele almanın önemine canı gönülden inanıyor. Yazar İnsanlık hallerini paylaşmak için yazmaya devam ediyor.

 

  1. Cansu Kamar’ın kaleme aldığı Unutursan Hatırla isimli eser Doğan Novus yayınevi tarafından kitapseverlerin beğenisine sunulmuştur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.