Sıralama seçin
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Aaron Blabey

Avustralyalı yazar Aaron Blabey, 1 Ocak 1974 yılında Bendigo, Avustralya’da Dünya’ya gelmiştir. 2000'li yılların ortalarına kadar aynı zamanda bir aktör olan Aaron Blabey, çocuk kitapları kaleme alan sanatçı yazardır.

Aaron Blabey, En çok satan 3 çocuk dizisini oluşturan kahramandır. Bunlardan birincisi Pig the Pug, huysuz minik bir köpek hakkında resimli kitap serisidir. The Bad Guys ise New York Times'ın minik okuyucular için en çok satan 1 numaralı çizgi roman dizisi, kötü şöhretlerini değiştirmek için çalışan korkunç görünümlü bir hayvan çetesidir. Sonuncusu ise Thelma the Tek Boynuzlu At, tek boynuzlu at gibi davranan yalın minik bir midilli hakkında ikinci bir resimli kitap serisi.

Yazar Aaron Blabey, Mart 2018 ayında The Bad Guys'ın bir film uyarlamasının DreamWorks Animation'da geliştirilmekte olduğu ifade etti. Daha sonra Ekim 2019'da projesinin 17 Eylül 2021 olarak planlanan çıkış tarihi ile üretime geçeceğinin bilgisini vermiştir. Yazar Aaron Blabey, Jeff Berg, Patrick Hughes ve Etan Cohen ile beraber filmde sorumlu yapımcı olarak görev alacaktır.

Mayıs 2019 ayında Netflix'in yine baş yapımcı olarak görev yapan Blabey ile beraber Thelma the Unicorn'un bir film müzik uyarlamasını geliştirdiği açıklanmıştır. Ocak 2020’ye kadar Blabey'de yaklaşık 20 milyon kitap basılmıştır. Basılan kitapları New York Times En Çok Satanlar Listesi'nde 60 haftadan daha fazla zaman geçirdi. The Bad Guys, 3 Temmuz 2019 tarihinde listede 1 numaraya ulaştı.

Aaron Blabey Oyunculuk sektöründe, muhtemelen en çok iki televizyon dizisindeki baş rolleriyle tanınmaktadır. 1994 yılında Avustralya Film Enstitüsü Ödülü kazandığı The Damnation of Harvey McHugh ve 2005 yılındaki performanstan emekli olmadan önce 2003'te CrashBurn.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.