Sıralama seçin
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

Acar Baltaş

Psikolog yazar Acar Baltaş, Türkiye’de pek çok topluluğa psikoloji bilimi hakkında bilgiler vermiş ve insan hayatının sorunlarının çözümü hakkında doğru yolu gösteren tedavi biçimlerinden bahsetmiştir.

Orta öğrenimini İstanbul Erkek Lisesi’nde tamamlayan Baltaş, lisans öğrenimini İstanbul Üniversitesi. Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Akademik hayatına devam eden Baltaş, doktorasını Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı’nda tamamlamıştır. Doçent ve profesör unvanlarını da eline alan Baltaş, 20 yıl boyunca Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Anabilim Dalı’nda çalışmıştır.

Yurtiçinde ve yurtdışında çalışmalar yapan Baltaş, yapmış olduğu 100 den fazla bilimsel çalışmalarını yayınlamıştır. Psikoloji alanında ve iş hayatının ihtiyaçları hakkında seminerler veren Baltaş, Türk A Milli Takımının psikolojik danışmanlığını yapmıştır. Edebiyat dünyasında da pek çok esere sahip olan Baltaş, Prof. Dr. Zuhal Baltaş ile evlidir. İki çocuk babası olan Baltaş, Harp Akademilerinde kurmay subaylara ve yeni terfi eden generallere kişilik ve liderlik eğitimleri vermiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.