Sıralama seçin
Toplam 1270 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 7 ... 14 ... 32

Anı Mektup Günlük Kitapları

Dünya genelindeki popüler sanatçı, siyasetçi ve bilim insanlarının kaleme aldığı anı, mektup ve günlükler, yaşadıkları dönemi ve yaşamlarını aktarmaları bakımından son derece önemlidir. Anı günlük kitapları bireyin kendi yaşamını ve yaşadığı dönemde tanık olduğu olayları vurguladığı eserlerdir. Bu eserler kendi duygu ve düşüncelerini ekleyerek aktarmaları bakımından ortak özellik göstermektedir. Ancak en iyi günlük kitapları yaşanmakta olanı aktarırken, anılar ise geçmişte yaşanmış yaşanmışlıkları anlatmalarından dolayı birbirinden ayrılmaktadırlar.

 

Günlük kitapları, yazarın duygu ve hislerini yoğun olarak yaşadığı anda kaleme alındığı için, günlük kitapları, anılara kıyasla daha içten ve samimi anlatıma sahiptir. Geçmiş dönemlerden günümüze merak ettiğiniz değerli kişilerin edebi bir dille kaleme aldıkları anı, günlük ve mektuplar değişik dönemler hakkında fikir sahibi olabileceğiniz en iyi kitaplardır. Popüler edebiyatçıların en yeni, en çok satan ve en çok okunan anı mektup günlük kitapları kategorimizde kitapseverlerin beğenisine sunulmuştur. Anı mektup günlük kitapları seçeneklerini ve özetlerini inceleyerek beğendiğiniz eserlere kampanyalı ve indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kitapkolik olarak En Çok Satan ve Yeni Çıkan Anı Mektup Günlük Kitapları seçeneklerinden oluşan kategorimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz.

 

En İyi Anı Mektup Günlük Kitapları

Edebi mektuplar, genel olarak edebiyatçıların tanıdıkları için yazdıkları ve edebi değeri bulunan mektup kitaplarıdır. Özel Mektuplar ise bireylerin birbirine olan duygu ve düşüncelerini ulaştırmak amacı ile yazdıkları mektuplardır. Edebi mektuplara kıyasla, özel mektup yazanlar edebi metin yazma endişesi taşımadıkları için yalın bir anlatım kullanırlar. Özel mektup çeşitlerinde anlatım olarak içtenlik gözlemlenirken edebi mektuplarda ise görüşlerin vurgulanmasında içtenlik bulunmaktadır.

 

Aralarında birtakım değişiklikler olsa da edebiyatçıların, sanatçıların, siyasetçilerin ve bilim adamlarının kaleme aldığı mektup kitapları, anı kitapları ve günlükte, tarihteki gerçek bilgilerin açıklanmasında ve öğrenilmesinde önemli belgeler olarak önem taşımaktadır. Şayet siz de tarihteki değişik dönemler hakkında bilgi edinmek istiyorsanız beğeninize sunmuş olduğumuz anı, mektup, günlük kitapları arasından beğendiklerinizi satın alabilirsiniz. Tarihteki değerli insanların hayat öykülerine ilgi duyuyorsanız, çok satan anı mektup günlük kitapları çeşitlerinden satın alabilirsiniz.

 

Çok satanlar arasında yer alan Anı-Mektup-Günlük kitapları Kitapkolik de. Kitapseverlerin beğenisine sunmuş olduğumuz En popüler Anı Mektup Günlük kitapları arasından beğendiklerinize en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.