Sıralama seçin
Toplam 588 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 15

Araştırma İnceleme Referans Kitapları

Edebiyat, uzun yıllardır insanlık tarihinin en önem verdiği sanat kolları arasında yer almaktadır. Edebiyat tarihini ve edebiyatın günümüze kadar nasıl geldiğini mercek altına alan araştırma inceleme ve referans kitapları sıklıkla tercih edilen eserler arasında yer almaktadır. Çok satanlar arasında yer alan Araştırma İnceleme Referans Kitapları bu önemli sanat dalı hakkında merak ettiğiniz bütün soruları yanıtlıyor. Birbirinden kıymetli edebiyat tarihçisi, akademisyen, gazeteci ve yazar tarafından yazılan Araştırma İnceleme Referans Kitapları edebiyata değişik bir tarzla yaklaşmak isteyen bütün kitapseverlerin okuması gereken eserler arasında yer almaktadır

 

Araştırma inceleme referans kitapları kategorimizdeki, edebiyat tarihini en iyi şekilde yansıtan yayınlar beğeni toplamaktadır. Birbirinden farklı marka ve yayınevi tarafından yayımlanan Araştırma İnceleme Referans Kitapları, edebiyatın başlangıcından günümüze kadar geçirdiği bütün aşamaları ayrıntılı bir şekilde açıklamaktadır. Değerli araştırmacıların ve akademisyenlerin imzasını taşıyan Araştırma İnceleme Referans Kitapları arasında Hayrunnisa Topçu’nun Türkiye’de Yeraltı Edebiyatı, Ahmet Bican Ercilasun’un Türklük Bilimi Yazıları ve Ateş İsmail Çalışır’ın insanlığa Yön Veren Sözler gibi Kitapları yer almaktadır. Edebiyat Tarihi hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlayan araştırma inceleme ve referans kitapları uygun fiyat seçenekleri ile dikkat çekiyor. En iyi araştırma inceleme ve referans kitapları sayesinde Edebiyat Tarihini kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

 

Edebiyat kuramlarını açıklayan Araştırma-İnceleme-Referans kitapları, bu muhteşem sanat dalının konu, bağlam ve metotlarını ayrıntılı bir şekilde ele almaktadır. Bu kitaplar ayrıca edebiyatın gelecekte nasıl olması gerektiğine dair etkileyici tavsiyelerde bulunmaktadır. Edebiyatı sanatsal ve felsefi bakımdan ele alan Araştırma İnceleme Referans Kitapları, eleştirel dilleri ile edebiyatın daha iyi seviyelere gelmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca değişik bakış açıları sunmaları ile edebi eserlerden daha fazla keyif almanıza yardımcı olmaktadır. Hüseyin Demir’in Edebiyat- Kültür ve Tarih Araştırmaları, Tahsin Yaprak’ın Roman ve Biçim, Nimet Yıldırım’ın İran edebiyatı gibi usta isimlerin imzalarını taşıyan Araştırma İnceleme Referans Kitapları seçeneklerini kategorimizden inceleyebilirsiniz.

 

Araştırma-İnceleme-Referans kategorimizde, popüler yazarların denemelerinin ve düşünce yazılarının derlendiği kitaplar, kitapseverler tarafından beğeni toplamaktadır. Tanınmış isimlerin kendi anılarını, edebiyat üzerine düşüncelerini ve yaşam felsefelerini açıkladığı referans kitapları, okur severler için kılavuz niteliği taşımaktadır. Popüler yazarların edebiyat, sanat ve hayat alanında eşsiz düşüncelerini akıcı dilleri ve etkileyici üsluplarıyla okurlara aktardıkları Araştırma İnceleme Referans Kitapları arasından beğendiklerinizi Kitapkolik ayrıcalıkları ile satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.