Sıralama seçin
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Arife Tamer

1962 yılında Dünya’ya gelen Arife Tamer, 1984 tarihinde Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünü tamamlayarak mezun olmuştur. 2017 tarihinde Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Disiplinler arası Aile Danışmanlığı bölümünde master yapmıştır. 1894 ve 2016 yılları arasında Özel Tiyatrolar ve Devlet Tiyatrolarında değişik oyunlarda oyuncu olarak görev almıştır. 1995 ile 2006 yılları arasında MEB Keçiören Rehberlik ve Araştırma Merkezinde Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Bölüm Başkanı olarak görev yapmıştır. 2006 ve 2015 yılları arasında Psikolojik Hizmetler Enstitüsünde Psikolog olarak çalışmıştır.

Arife Tamer birçok kurum ve kuruluşta yüzlerce eğitim ve seminer vermiştir. TRT ve özel televizyon kanallarında oyunculuk ve seslendirme çalışmaları yapmıştır. Sayısız birçok projede psikolog olarak görev yapmıştır. 2016 tarihinde AC Psikoloji Eğitim ve Danışmanlık Firmasını kurmuştur. 2017 yılından itibaren RET İnternational da Uzman Psikolog ve Proje Uzmanı olarak çalışmalarına başlamıştır. Uzun süredir Semrin IK Eğitim ve Danışmanlık kurumunda eğitmen olarak görev yapmaktadır.

Arife Tamer Stres ve Çatışma Yönetimi, Öfke Kontrolü, Kendini Yönetme konularında eğitimler vermiştir. Bunların yanı sıra Çocuklarda Öfke ve Saldırganlıkla Baş etme, Sınav Kaygısı ve Yaşam Becerilerini Güçlendirme alanlarında da eğitimler vermiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.