Sıralama seçin
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Babacan Pesenkurdu

Babacan Pesenkurdu, İzmir’de Dünya’ya gelmiştir. Eğitimini İzmir’de tamamlayan yazar, bir dönem İstanbul’da yaşamıştır. Babacan Pesenkurdu Amatör ve 3’cü Lig takımlarında futbol oynamıştır. Yazar ayrıca Şafak Fişek Ajans bünyesinde uzun bir süre modellik yapmıştır. Pesenkurdu özel bir firmanın satış pazarlama direktörlüğünü yıllardır devam ettirmektedir.

Yazar Babacan Pesenkurdu’nun kaleme aldığı Şiir, deneme, hikaye ve romanları bulunmaktadır. Babacan Pesenkurdu bunların yanı sıra TRT bünyesinde ortalama 3 yıl İzmir’de Aşk Fasikülü isimli kültür sanat programını yapmış ve 6-7 yıldır da şiir dinletileri gerçekleştirmiştir.

Pesenkurdu İzmir ilk sırada olmak üzere İstanbul, Ankara, Antalya, Denizli ve Bursa’da Şiir dinletileri yapmıştır. 2 senedir Magazin İzmir dergisinde köşesi bulunan yazarın, ondan önce 3 yıl kadar Gazetem Ege’de Babacan’la Ehl-i Keyif isimli köşesi bulunmaktaydı. Babacan Pesenkurdu son olarak 6 aydır TV 35 ekranlarındaki, Telve isimli kültür sanat programını yapmaktadır.

Hareketli biri olduğunu ifade eden Babacan Pesenkurdu’nun Agora’da Bir Delikanlı, Aşeka, Ayık Ol Sebastian ve Nokta isimli eserleri Destek Yayınları Yayınevi tarafından okur severlerin beğenisine sunulmuştur.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.