Sıralama seçin
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Başar Başarır

Roman, öykü ve tarih türlerinde eserlerinde olan Başar Başarır 1970 yılının Ocak ayında doğmuştur. İstanbul doğumlu olan Başarır, öğrenim yıllarını burada tamamlamıştır. İstanbul Erkek Lisesi’nde eğitimini başarıyla tamamlayan Başarır, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği’nde tamamlamıştır.

Başar Başarır, başarılı bir eğitim yılı geçirdikten sonra akademik hayatına İngiliz Hükümeti tarafından verilen burs sayesinde devam etmiştir. Londra City Üniversitesi Sosyoloji bölümünde yüksek lisansını dijital iletişim alanında yapmıştır.

Yazar Başarır birçok çalışma hayatında ismini duyurmayı başarmıştır. CNN Türk programında müdürlük yapan Başarır, İstanbul Bilgi ve Galatasaray Üniversitelerinde ise siyasal iletişim konularında dersler vermiştir.

Başarır, 2011 yılından itibaren D-Smart isimli firmanın platform içerikleri hakkında sorumlu yöneticiliğini yapmıştır. Yazmış olduğu başarılı eserleri sayesinde Sait Faik Hikaye Armağanı ve Yunus Nadi Öykü Ödülleri almaya layık görülmüştür.

Başar Başarır, evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.