Sıralama seçin
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Can Aydoğmuş

Can Aydoğmuş İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. İlkokulu İstanbul Prestij Koleji’nde bitirdikten sonra eğitimine İngiltere’de Egerton Rothesay School’da devam etmeye başladı. Çocukluğunda yaşadığı bazı deneyimler neticesinde içsel yolculuklara çıkan Can Aydoğmuş, 11 yaşında kişisel gelişim yöntemleri ilgilenmeye başladı.

Can Aydoğmuş 25 yıllık kişisel gelişim süresinde İtalya, İngiltere, Almanya, Amerika ve Türkiye’de düşünce gücü, NLP ve bilinçaltı gibi benzeri birçok konuda eğitimler aldı. Bu zaman içerisinde dünyanın en tanınan eğitmenlerinin asistanlığını, temsilciliğini ve etkinlik organizatörlüğünü yapmaya başladı. IACT Türkiye başkanlık görevini üstlendi.

Bir süre hürriyet.com.tr ve CNN Türk bünyesinde köşe yazarlığı yapan Can Aydoğmuş, şimdiki zamanda motivasyonel konuşmacı olarak çağrıldığı kurumsal şirketlere seminerler vermeye devam ediyor.

Instagram’da mavi tik sahibi 300 bin takipçili @canyaziyor hesabı, aynı zamanda birçok sayıda aboneli Twitter, Facebook ve Youtube kanallarıyla Türkiye’nin en çok sevilen influencer isimlerinden biri olmayı başarmıştır. Can Aydoğmuş, yüzlerce kişi tarafından takip edilmeye devam ediyor. Aynı zamanda hayvan hakları savunucusu ve kedi aşığı olarak aktif bir şekilde çalışmayı sürdürüyor.

Çocuk yaşta annesini, babasını ve ablasını kaybedip sokakta yaşamasının ardından, ciddi problemlerin üstesinden gelip karanlık günlerden aydınlık günlere geçmeyi başaran Can Aydoğmuş, kendisini ve insanları sevgi ile mutluluğa yönlendirmek adına paylaşımlar yapan bir Can Aydoğmuş, blogger, vlogger ve influencer olarak isimlendiriliyor.

Ruh Eşin Nerede? Kitabı, Can Aydoğmuş’un daha önce Doğan Novus’tan çıkan  ‘’Şifanın Eli’’, ‘’Aşka Yürü’’ ve ‘’Düşle İnan Yaşa’’ kitapları ile Doğan Egmont Çocuk Kitapların yer alan ‘’Konuşan Kedi Matu’’ kitabından hemen sonra yayımlanan beşinci kitabıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.