Sıralama seçin
Toplam 1178 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 6 ... 13 ... 30

Çıkartmalı Kitaplar

Çocukların en çok sevdiği kitaplar arasında olan çıkartmalı kitaplar, keyifli ve renkli pek çok sticker alternatifini bir araya getiriyor. Çocukların renkli dünyasını en iyi şekilde vurgulayan çizgi kahramanlar ve eğitici içerikler çıkartmalı etkinlik kitapları ile kategorimizde beğeninize sunulmuştur. Ayrıca yararlı nesnelerin çıkartmaları, ilginç şekiller ve daha fazlası Kitapkolik de. Yüzlerce çıkartmalı kitap çok uygun fiyat seçenekleri satışa sunulmuştur. Pedagoglar ile birlikte hazırlanan çıkartmalı kitap alternatifleri ile çocuğunuzu eğitici ve keyifli bir dünya ile tanıştırarak, eğitimine katkı sağlayabilirsiniz. İş bankası çıkartma kitapları, çıkartmalı etkinlik kitapları 2 yaş ve çıkarma kitabı 3 yaş gibi seçenekleri inceleyebilir beğendiklerinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz.

 

Çocukların çok sevdiği Birbirinden farklı etkinlik kitapları, zihin geliştiren bulmacalar ve gizemli labirentler içermektedir. Bunların yanı sıra dikkat ve odaklanmayı maksimum seviyeye taşıyan benzerlik testleri, hafıza güçlendiren ve problem çözme kabiliyetini artıran bilmece ve tekerlemeler de yer almaktadır. Çocuk Çıkarmalı Kitaplar da yararlı teorik içerikler, çocukların dikkatini çeken ilginç bilgiler ve yüzlerce değişik konu bir arada sunulmaktadır. Çıkartmalı kitaplar kategorinde, çocuklara matematiği sevdirecek tarzda ilginç matematik kitapları da yer almaktadır. Çıkartma kitabı tavsiye olarak önerdiğimiz bu eserler ikinci şekiller, çarpım tablosu, ölçüler ve dört işlem gibi konularda hazırlanarak çocukların matematiği kolaylıkla öğrenmesine yardımcı oluyor. Çocukların çok beğendiği Çıkartmalı etkinlik kitapları ve çıkartmalı hikaye kitapları satın alarak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

 

Çıkartmalı Kitap Modelleri ve Fiyatları

Çıkartmaları sayesinde çocukların yeni ve farklı bilgiler öğrenmesini sağlayan eğitici çıkartma kitapları 50,100, 1000 gibi değişik çıkartma sayıları içermektedir. Her yaprakta değişik çıkartmalar içeren çıkartmalı kitaplar, çocukların hemen hemen her konuda bilgilenmesini amaç edinmiştir. Meyve ve sebzeler, trafik kuralları ve işaretleri, önemli tarih karakterleri ve ormanların yer aldığı çıkartma kitapları sıklıkla talep edilmektedir. Ayrıca hayvanlar, müzik aletleri, spor dalları, harfler ve rakamlar gibi çıkartmaların bulunduğu kitaplar da yoğun ilgi görmektedir. Yaş grubuna uygun olarak satın alabileceğiniz çıkartmalı aktivite kitabı seçenekleri fazlası ile eğitici olmaktadır.

 

Bunların yanı sıra Minix, Barbie, Spider-Man, Harika Kanatlar, Pamuk prenses, Pepe, Arabalar, Kar Prensesi Elsa gibi çok sayıda çizgi karakterin çıkartmaları ile çocuklar keyifli ve eğlenceli saatler geçirmektedir. Bu çıkartmalar ile kitap, defter, çanta gibi kişisel eşyalarını da süslemekten hoşlanan çocuklar için beğendiğiniz çıkartmalı kitap çeşitlerini uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

 

Okul öncesi dönemden başlayarak 3 ile 6 yaş ikinci çocukluk 7 ile 10 yaş dönemlerine özel olarak tasarlanan çıkartma kitapları, her çocuğun kendi yaş grubunda eğitim almasını ve eğlenmesini mümkün kılmaktadır. Özellikle matematik, fen bilimleri, sosyal bilimler gibi derslerde problem yaşayan çocuklar için fazlası ile faydalı kaynaklardan meydana gelen çıkartmalı kitaplar, çocuğunuzun sınıfına göre hazırlanmaktadır. 11 ile 17 yaş aralığı için satışa sunmuş olduğumuz çıkartma kitapları ise sokak modası, dövmeli kitaplar, sanat ve araba çizimleri gibi ilginç içerikleri ile çocukların kişisel seçimler yapabilmesine yardımcı oluyor.

Çıkartmalı kitaplar iş bankası, çıkartmalı etkinlik kitapları, çıkartmalı kitap 4 yaş ve daha fazlası için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.