Sıralama seçin
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Dacre Stoker

Dacre Stoker, Montreal, Quebec'te Dünya’ya geldi. Dacre Stoker, çocukluk dönemini Montreal, Quebec'te geçirdi. İlk öğretim hayatını Bishop's College School'da tamamladı. Dacre Stoker Dead link Appleby College'da birkaç yıl eğitim görevlisi olarak  çalıştı. Aynı zamanda Dacre, Kanadalı erkekler pentatlon takımının eski üyeleri arasında yer alır. 1988 yılında Yaz Olimpiyatları'nda Güney Kore'nin Seul kentinde takıma teknik direktörlük yaptı.

Dacre Stokers'ın Dracula'nın telif haklarıyla ilgili sinir bozucu geçmişi sebebiyle, Dacre, senarist Ian Holt'un desteğiyle, orijinal roman üzerinde "yaratıcı kontrolü yeniden kurmak" için "Stoker ismini  taşıyan bir devam filmi" kaleme almaya karar verdi. 2009 yılında Dacre Stoker ve Ian Holt ile birlikte  yazılan Ölü Drakula özgürlüğüne kavuşturuldu.

Yazar Stoker, Dracula'ya 1921 yılı ve 2010 yılları arasında Görsel Medya: Film, Televizyon, Çizgi Roman ve Elektronik Oyun Görünümleri, Caroline Joan Picart, David J. Skal, J. Gordon Melton ve John Edgar Browning ile birlikte önemli katkıda bulundu.

Yazar Stoker, 2011 yılı belgesel filmi Dracula Meet Stoker'ın yönetmenliğini, yapımcılığını ve yazımını ele aldı. Decre Stoker 2018 yılında J.D. Barker ile birlikte yazdığı Dracula'nın ön filmi Dracul'u yayınladı. Decre Stoker, eşi Jenne Stoker ve iki çocukları Aiken Land Conservancy'nin İcra Direktörü olduğu Güney Carolina, Aiken'de hayatlarını devam ettiriyorlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.