Sıralama seçin
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Ece Balkuv

Ece Balkuv 1984 Yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde Dünya’ya gelmiştir. Balkuv, Orta ve lise eğitimini Sainte Pulcherie Fransız Lisesi’nde tamamlamıştır. 2000 yılında Los Angeles UCLA Üniversitesi’nde İngilizce eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra aynı yıl Fransızca Felsefe Olimpiyatları’nda ikincilik ödülü kazanmıştır. Ece Balkuv Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi bölümünde eğitim almıştır.

Pratisyen tabip ünvanı ile mecburi görevini Van ilimizde yapmıştır. Daha sonra Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde nöroloji asistan doktoru olarak görev hayatına başlamıştır. Uzman Doktor Ece Balkuv, devlet hizmet yükümlülüğü kapsamında Ağrı Devlet Hastanesi’nde bir dönem görev yapmıştır. Balkuv şu anda görev yaptığı Üsküdar Devlet Hastanesi Nöroloji Kliniği’nde çalışmaya başlamıştır.

2013 yılında yapılan Ulusal Nöroloji Board Sınavı’nı başarıyla geçmiştir. 2017 yılında Venedik’te organize edilen Avrupa Nöroşirurji Birliği Kongresi’ne konuşmacı olarak katılmıştır. 2019 yılında İtalya Lanciano ve Fransa Paris’te Alzheimer Hastaları ile çalışmalarda bulunmuştur. Broca Geriyatri Hastanesi ve Residence les Glycines Huzurevi gibi birçok ulusal ve uluslararası bilimsel dergilerde yayımlanmış makaleleri ve kongrelerde sunulmuş bilimsel çalışmaları bulunmaktadır.

Ece Balkuz İngilizce, Fransızca ve İtalyanca olmak üzere üç dil bilmektedir. Uzm Dr Ece Balkuv Evli ve bir çocuk annesidir. Yazar Ece Balkuv’a ait Beyniniz Hayatınızı Nasıl Şekillendirir? Kitabı Müptela yayınları tarafından kitapseverlerin beğenisine sunulmuştur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.