Sıralama seçin
Toplam 2934 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 90 91 92

Eğitim Kitapları

Sınava hazırlanan adayların ve öğrencilerin yararlanacakları eğitim kitapları birçok alt alan içermektedir. Bu alt alanlarda çocukların yaş gruplarına ve sınıf bilgilerine uygun eserleri bulacaksınız. Bunların yanı sıra YKS, KPSS, ALES gibi sınavlar için üretilen konu anlatımlı eğitim kitapları da bulunmaktadır.

Çoğu yayınevinin bastığı eğitim kitapları farklı eğitimcilerin anlatımlarını okumak veya farklı kalemlerden çıkan yeni sorular görmek için satın alacağınız yayınlar içermektedir. DGS, Alan Bilgisi, YDS gibi zorlu sınavlara çalışırken soru bankası kitaplarından faydalanabilirsiniz.

Yeni soru tiplerini kullanan, ÖSYM’nin stiline uygun sorulara yer veren eserler güncel müfredata uygun olarak hazırlanmaları ile dikkat çekmektedir. Ayrıca ilköğretime yardımcı ders kitapları sipariş ederek çocuklarınızın derslerinde daha başarılı olmasını sağlayabilirsiniz. Ortaöğretim yardımcı ders kitapları bütün derslere yer veren baskılar ile çocuklara okul hayatında yardımcı olacaktır.

KPSS Eğitim Kitapları Nelerdir?

Memur olmak için geçmeniz gereken sınav olan KPSS’de yüksek bir net ortalaması yakalamak için konu anlatımlı kitaplar ile bilgi birikimlerinizi arttırabilirsiniz. Konuları tek tek çalışarak sağlam bir alt yapı oluşturduktan sonra çalışmış olduğunuz konuya dair testleri çözerek sınavlara hazırlanabilirsiniz.

Konu anlatımlarının görselleri ile şekli akılda kalıcı hale getirildiğinden öğrendiğiniz bilgiler hafızanızda uzun süre kalacaktır. Farklı sayfa sayıları olan cep kitapları da belirli derslere ait pratik bilgileri ve önemli notları bir arada okumanıza yardımcı olacaktır. Soru bankaları satın alarak haftanın belirli günlerinde belirli ders konularına çalışabilirsiniz.

Zengin soru içeriklerine sahip olan soru bankaları sayesinde hızlı bir şekilde çözüm gerçekleştirmeyi öğrenebilirsiniz. Kendinizi sınava hazır tutmak için belirli tempo ile soru çözümlerini düzenli bir şekilde devam ettirebilirsiniz. Kolay anlaşılan cevap anahtarları üzerinden ilgili testte kaç doğru ya da kaç yanlış yaptığınızı kontrol ederek net sayınızı öğrenebilirsiniz.

Üniversite Hazırlık Kitapları Nelerdir?

Eğitim kitapları kategorisinde yer alan ve özgün sorularla hazırlanan üniversiteye hazırlık kitapları aynı zamanda konu anlatımlı eserler de içermektedir. İhtiyaçlarınıza yönelik konu anlatımlı kitapları ya da soru bankalarını satın alabilirsiniz. TYT Türkçe testinde bulunan uzun paragrafları daha hızlı okuyup kavramak için Türkçe soru bankaları ile pratik yapabilirsiniz.

Kaliteli metinlerden oluşan paragraflar okuma ve anlama yetilerinizi geliştirmesinin yanı sıra dikkatinizi sağlamanıza da yardımcı olmaktadır. başarıya adım adım yaklaşmak için üniversite hazırlık setlerinden de sipariş verebilirsiniz.

Üniversite hazırlık setlerinde konu anlatımlı ders kitaplarının dışında soru bankaları, yaprak testler ve bilgi kitapçıkları da bulunmaktadır. Aynı zamanda YKS deneme sınavlarını fasikül çözerek de üniversite sınavında daha başarılı olabilirsiniz. Çözümlü konular da içeren konu anlatımlı YKS kitapları takıldığınız sorularda ayrıntılı açıklamalar ile aydınlanmanıza yardımcı olacaktır.

Açık Lise Kitaplarının Fiyatları

Zorunlu ortak dersleri konu alan kitaplar açık lise sınavlarından geçer not almanıza yardımcı olacaktır. Konu anlatımı da yapan kitapları sipariş ederek başarısız olduğunuz derslere odaklanarak eksiklerinizi kolaylıkla kapatabilirsiniz. Açık Öğretim Lisesi öğrencilerine sunulan çıkmış soru kitapları ile gireceğiniz sınavlarda önceki yıllarda nasıl soruların yer aldığını görmüş olursunuz.

Daha erken mezun olmak e üniversite sınavına girmek için hak kazanmak adına açık lise soru bankalarından da yararlanabilirsiniz. Bilgilerinizi değerlendirmenize imkân tanıyan soru bankalarını istediğiniz dersle ilgili baskılar arasından sipariş verebilirsiniz.

Tanıtım ve Pazarlama, Sağlık Ekonomisi gibi birbirinden farklı dersler için uzman eğitimcilerin kaleme aldıkları konu anlatımlı eserler eksiklerinizi tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Bahar ya da güz dönemine göre de, hazırlanan kitaplar arasından ihtiyaç duyduklarınızı okuyarak sınavlarda yüksek notlar alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.