Sıralama seçin
Toplam 396 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 10

Eleştiri İnceleme Kuram Kitapları

Edebiyat alanında en çok okunan, en popüler Eleştiri İnceleme Kuram kitapları ve seçenekleri kategorimizde yer almaktadır. Eleştiri kitapların da yazar, bireysel ve sübjektif yargılardan uzak durarak herhangi bir konuyu, kişiyi veya eseri, eleştiri kurallarına bağlı şekilde çözümlemektedir. İyi bir eleştiri kitabı yazarının hedefi, eserin gerçek değerini meydana çıkarmaktır. Bundan dolayı iyi bir eleştiri yazarı yalnızca olumsuz görüşlerini aktarmaz.

 

Eleştiri yapacak yazar, eserin ilk bakışta dikkat çekmeyen olumlu ve olumsuz yönlerini, ince ayrıntılarını ve zenginliklerini meydna çıkarmak için eseri oluşturan teknik özellikleri ve aralarındaki ilişkiyi dikkate almak mecburiyetindedir. Kitabın teması bireyleri, bunların arasındaki kavga, anlatım tarzı ve olay örgüsü kitabın organik yapısını yani teknik özelliklerini meydana getirmektedir. Kitapların ilk etapda fark edilmeyen bu teknik özellikleri, eleştiri yazarlarının objektif bakış açısı ile ele aldıkları eleştiri kitapları ve seçeneklerinde yer almaktadır.

 

En çok okunan ve en çok satan Eleştiri inceleme Kuram Kitapları ve alternatiflerinde verilmek istenen ince nüansları keşfetmek istiyorsanız kategorimizi inceleyebilirsiniz. İlginizi çeken eserlerin gerçek değerinin ne olabileceği ile ilgili fikir sahibi olmanıza destek olacak en iyi eleştiri kitapları en uygun fiyat seçenekleri ile Kitapkolik de. En çok satan, en çok okunan, en yeni ve en popüler Eleştiri, İnceleme, Kuram kitapları ve seçeneklerini Kampanyalı ve uygun fiyatlarla sipariş vermek için oluşturduğumuz kategorimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz. En Çok Satan ve Yeni Çıkan Eleştiri, İnceleme, Kuram türündeki kitaplar Kitapkolik de.

 

Daha önceki dönemlerde okuduğunuz kitapları daha iyi anlamanıza destek olacak en iyi Eleştiri, İnceleme, Kuram kitapları çok satan eserler arasında yer almaktadır. En Yeni ve En İyi Eleştiri İnceleme Kuram Kitapları ve diğer popüler Edebiyat kitaplarını satın almak için kategorilerimizi ziyaret edebilirsiniz. En popüler Edebiyat kitapları arasında yer alan Eleştiri-İnceleme-Kuram kitapları siz kitapseverleri beklemektedir.

 

Sel yayıncılık, İthaki Yayınları, İz Yayıncılık, Metis Yayınları, Yapı Kredi Yayınları, Bilgi Yayınevi, Can yayınları, Beyan Yayınları ve Everest yayınları gibi pek çok yayınevine ait Eleştiri-İnceleme-Kuram kitapları arasından beğendiklerinizi Kitapkolik avantajları ile sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.