Sıralama seçin
Toplam 47 ürün görüntüleniyor.
1 2

Hareketli Kitaplar

Kategorimizde kitapseverlere sunduğumuz Çocuk kitapları, çocukları kelimeler ile bir araya getiriyor. 3 boyutlu kitaplar çocuklara Dünya’yı tanıtıyor ve öğrenme dürtülerini tetikliyor. Hareketli kitaplar İş Bankası şemsiyesi altında çocuklar için kaleme alınmış binlerce eseri bir araya toplamaktadır. Eğitim ve öğrenimin en önemli araçlarından bir tanesi olan hareketli kitaplar, çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra hareketli kitaplar çocukların taze zihinlerini faydalı bilgilerle doldurmalarına imkan sağlıyor.

 

Meslek çeşitlerinden hayvanların özelliklerine, teknolojik ilerlemelerden rakamlara kadar pek çok konuda aydınlatıcı içerikleri barındıran hareketli kitaplar kategorimizde yer almaktadır. Hareketli kitaplar İş Bankası yayınları çocuklarına doğru yol gösteren ebeveynler tarafından sıklıkla talep edilmektedir.

 

3 Boyutlu Kitaplar

İş Bankası Yayınları, popüler yerli ve yabancı dünya edebiyatına ışık tutmuş yazarlar tarafından kaleme alınmış yüzlerce 3 boyutlu kitaplar barındırmaktadır. İş Bankası Yayınları, hareketli kitaplar Rebecca Finn çocuk kitap serisi ve hareketli hayvanlar gibi yayınları da içermektedir.

 

Hareketli kitaplar kategorisinde satışa sunmuş olduğumuz eserler, çocukları yerli ve yabancı edebiyatın değişik türleri ile bir araya getirmektedir. 3 Boyutlu Kitaplar ve resimli kitap alternatifleri küçük yaşta okumayı öğrenmemiş çocukların şekilleri ve renkleri tanımasına destek olmaktadır. Ayrıca 3 Boyutlu Kitaplar çocukların görsel hafızalarının güçlenmesine ve kitap sevgisi oluşmasına yardımcı olmaktadır.

 

Parmaklar yardımı ile hareket ettirilebilen ve sahneler arası geçiş yapılabilen hareketli çocuk kitapları, miniklere hikayeleri yönetme ve serüvenleri canlı hale getirme imkanı yaşatmaktadır. 3 boyutlu kitaplar çocuklara dikkat geliştirmeye yönelik kitaplarla odaklanma ve bulmaca kitapları ile çözüm üretme becerileri kazandırmaktadır. Hareketli itfaiye, hareketli hayvanlar ve boyama çıkartma kitapları da görsel hafızayı geliştirmek için ideal eserlerdir.

 

Hareketli kitaplar Rebecca Finn, 3 boyutlu kitaplar ve hareketli kitaplar ve çeşitleri, çocukları değişik türde eserlerle tanıştırmaya yardım ediyor. Unutulmaz hareketli kitaplar, genel olarak kısa ve sürükleyici olduklarından miniklere kitap okuma alışkanlığı kazandırmaktadır. Ayrıca kitap sevgisi aşılamak için de ideal bir seçenek olmaktadır. Hareketli kitaplar kategorimiz hareketli bahçe, hareketli inşaat, hareketli kumsal ve çocuk romanlarından çeşitli hikayeleri barındırmaktadır. Sürükleyici İş Bankası Yayınları, çocuklara dünyayı keşfetme ve bakış açılarını geliştirme imkanı sunmaktadır.

 

Fazlası ile zengin eser yelpazesinden oluşan İş Bankası Yayınları çocuk kitapları, çocuklara yalnızca edebiyatla tanıştırmakla kalmayıp okuma ve öğrenme alışkanlığı kazandırmaktadır. Araştırma gerektiren, düşünmeye ve öğrenmeye yönlendiren hareketli kitaplar, çocukların gelişimlerinde fazlası ile önemli bir rol oynamaktadır. Hareketli kitaplar kategorilerinde yer alan 3 boyutlu kitaplar, küçük çocukların okula hazırlanmasında son derece etkilidir.

 

İş Bankası Yayınları, hareketli kitaplar ve fiyatlarını inceleyerek beğendiğiniz eserleri Kitapkolik avantajları ile sipariş verebilirsiniz. İş Bankası Yayınları, hareketli kitaplar özellikleri ve modelleri Kitapkolik de. Hareketli kitaplar Rebecca Finn, 3 boyutlu kitaplar en uygun fiyatlarla Kitapkolik de.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.