Sıralama seçin
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Hüseyin Hakkı Kahveci

Gazeteci ve aynı zamanda turizmci Hüseyin Hakkı Kahveci, 19 Kasım 1972 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Liseye kadar olan öğrenimini Ankara’da tamamlayan Kahveci, devlet bursunu aldıktan sonra lisans öğrenimini, Pakistan Karaçi Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Daha sonra Sind Medical College’de tıp eğitimi alan Kahveci, Amerika Birleşik Devletleri Kaliforniya Eyaletinde ki CSU Business College’de işletme eğitimi almıştır. Ve daha sonra burada mastır derecesini alarak mezun olmuştur.

Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci, öğrencilik yıllarından itibaren profesyonel yönetici olarak pek çok işletmede çalışmıştır. Daha sonra televizyon programlarında turizm ile alakalı programlar hazırlayıp sunan Kahveci, çeşitli gazetelerde köşe yazarlığı yapmıştır.

Yapmış olduğu turizm programları sayesinde Turizm enstitüsü profesyonel yönetici ödülü alan Kahveci, ulusal medyada 39 köşe yazısı ile Türkiye gündemine yön vermiştir.

Ayrıca kitap yazarlığı da yapmakta olan Kahveci, 2017 yılında en çok satanlar listesinde yer almıştır. İngilizce, Urduca, Arapça ve Rusça dillerini de iyi derecede bilmektedir.

Türk televizyon programlarında pek çok kez canlı yayın konuğu olan Kahveci, politik strateji konusunda röportaj vermiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.