Sıralama seçin
Toplam 44 ürün görüntüleniyor.
1 2

İndigo Kitap Klasikler Serisi

İndigo Kitap, 2015 yılında bu yana onlarca kitap yayınlayarak yerli, yabancı alanda çoğu eseri okuyucular ile buluşturan son derece saygın bir yayınevidir. Adı çok satanlar listesinde yer alan güncel kitapların dışında yeri hiçbir zaman doldurulmayacak nitelikteki İndigo Kitap Klasikler Serisinin de yer aldığı bu geniş yelpazede İndigo Kitap kalitesi ve en iyi İndigo Kitap çevrileri ile okuyuculara bitmeyen bir okuma ziyafeti seçmeyi hedeflemektedir.

İndigo Kitap markasının vizyonundan harekeyle her bir kitabın dünyayı güzelleştireceğine olan inancın hakim olduğu çalışmalar günden güne gelişip yaygınlaşmaktadır. Klasik İngiliz edebiyatı eserleri, Rus edebiyatının en nadide kitapları, modern Türk romanının en iyi örnekleri ve çocuklar için özel olarak hazırlanan yayınları ile İndigo ailesi her geçen gün büyüyor ve okuma zevkinizi daha çok insana ulaştırmak için kendini geliştiriyor.

İndigo Farkı İle Psikolojik Romanları Okuyun!

Modern çağın en çok ilgi gören türlerinden olan romanın özel bir tarzı olan psikolojik eserler kalemi güçlü ve dünyaca ün kazanan yazarların kaleminden İndigo kitap Klasikler Serisi etiketi ile raflardaki yerini almaktadır. Akımın önde gelen isimlerinden olan Franz Kafka’dan ünlü İngiliz yazar Virginia Woolf’a kadar uzanan psikolojik eserler ile okuyucuların zihni zorlayacak ve hayatı sorgulamalarına neden olacak hikayeler, fikir ve savlar kitap tutkunları ile bir araya gelmektedir.

En iyi İndigo Kitap Klasikler Serisi, çevirmenlerin özel ve okunaklı çevirileri ile hazırlanmış kaliteli baskılarıyla kütüphanenizdeki yerini almak için beklemektedir. Her kesimden insana hitap edecek yayınları ile dikkat çeken bu yayınevinin basmış olduğu kitaplar kalitesi ve güçlü edebi yönleri ile koleksiyonunuzun en özel parçaları arasında yer almaya aday olacak nitelikte sunulmaktadır.

Her kesimden okura hitap edebilecek yayınları ile dikkat çeken İndigo Kitap Klasikler Serisi, kalitesi ve güçlü edebi yönleri ile koleksiyonunuzun en özel parçaları arasında yer almaya aday olacak nitelikler sunmaktadır. Kafka ve Woolf’un dışında novellaları ile okuyucuların gönlünü fetheden Stephen Zweig, Rus edebiyatının babası Gogol ve Lübnanlı yazar Halil Cibran gibi tarihe adını altın harflerle yazdırmış değerli yazarların eserleri de yine İndigı ayrıcalığı ile raflarla taışıyor.

Genç Yazarlar Eserleri İle İndigo’da!

Klasik edebiyatın tanıdık yüzlerinin yanı sıra İndigo Kitap genç yazarlara sağladığı tanıma imkanı ile de ilgi topluyor. Son dönemin önde gelen ve sosyal medya üzerinden oldukça geniş kitlelere ulaşma imkanı bulan yazarların kitapları da yine aynı etiket altında basılarak okuyuculara sunuluyor.

Hande Birsay, Beyza Alkoç genç solukları bünyesine alan ve onlara çok daha geniş topluluklara seslenme imkanı sunan İndigo Kitap, Türk yayın hayatına yeni soluk getirme hedefi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Yeni kuşağın ilgi gören ve çoğunlukla çok satanlar arasında yer alan eserleri okuyucuya yeni bir dünyanın kapılarını aralarken yayınevi de yeniliklerden uzak kalmadan en iyi ürünlerin raflarda yerini almasını sağlıyor.

Sizlerde İndigo Kitap Klasikler Serisi, en çok okunan İndigo kitap klasikleri, en iyi İndigo Kitap Klasikler Serisi kitaplarını okumayı düşünüyorsanız mutlaka bu kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.