Aysel B.

Merhaba.
"İslam Ekonomisi" ürününü sipariş vermek ister misiniz?

İslam Ekonomisi

0 - Yorum Ekle
1-4 İş Gününde Kargo
Açıklama

İnsan evrende en mükemmel varlıktır. Ancak insan olmak sadece insan bedeni taşımak değildir. Gerçek anlamda insan olmak; karakter ve kişilik sahibi, alçakgönüllü ve hoşgörülü; dürüst ve güvenilir, bilgili ve erdemli; sözü dinlenir, sevilen ve sayılan, örnek alınan, olgun ve saygın iyi bir “insan” olmaktır. Bu yüzden “insan olmak” bir sanattır.

Hayatta başarılı ve mutlu olabilmek için öncelikle insanı anlamak ve tanımak, insan sanatını öğrenmek gereklidir. Çünkü insanı tanıyan, insanın ruhsal ve sosyal yapısını bilen; iletişim becerilerini geliştiren; insanlarla iyi ilişki ve iletişim kurabilen insanlar hayatta daima başarılı ve mutludurlar.

Bu Kitap’ta; başarılı ve mutlu, nitelikli ve etkili, örnek ve üstün, iyi bir “insan” olmanın yol ve yöntemleri ile sosyal yaşamda ve iş hayatında başarılı insan ilişkileri ve davranış biçimleri; olumlu ve etkili imaj, iletişim ve izlenim yöntemleri; güzel ve etkili konuşma ve ikna etme becerileri; toplum ve topluluk önünde etkili konuşma teknikleri; mutlu bir evlilik ve aile yaşamı Yazar’ın 40 yıllık bilgi ve birikiminin ürünü olarak uygulamaya yönelik örneklerle anlatılmış ve açıklanmıştır.

İnanıyoruz ki; bu Kitabı okuduğunuzda, önerilen ilke ve yöntemleri uyguladığınızda iş hayatınızda ve sosyal yaşamınızda olumlu bir gelişme olacaktır.

Başarınız ve mutluluğunuz en içten dileğimizdir.

Ürün Detayını Göster
Kitap Ayrıntıları
ISBN : 9786055394349
Ebat : 13.5x21

Baskı Sayısı : 1. Basım

Sayfa Sayısı : 120

Cilt Tipi : Ciltsiz

Kağıt Tipi : 2. Hamur

Kitapkolik.com Duyuru
Canlı Destek'e Bağlanmak için tıklayınız
Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli 14,90 TL ‘dir.
Fırsat ürünleri için tıklayınız
Kampanya
%28
20,00 TL
14,40 TL
Canlı Destek'e Bağlanmak için tıklayınız
Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli 14,90 TL ‘dir.
Fırsat ürünleri için tıklayınız
Şevki Çobanoğlu
Şevki Çobanoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
  • Yorumlar (0)
  • Ödeme Seçenekleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.