Sıralama seçin
Toplam 63 ürün görüntüleniyor.
1 2

İthaki Yayınları Dünya Klasikleri Serisi

En çok satan ve en çok okunan İthaki Yayınları dünya klasikleri serisi hangisidir? İthaki Yayınları dünya klasikleri okuma sırası nedir? Okumaya nereden başlamalıyım? Sizin için en iyi İthaki Yayınları dünya klasikleri serisini bir araya getirdik. Tüm zamanların en çok okunan İthaki Yayınları dünya klasikleri listesi ve İthaki Yayınları dünya klasikleri setleri burada!

İthaki Yayınları dünya klasikleri serisi, dünya klasiklerinden farklı olarak daha çok 20. Yüzyılda ortaya çıkan romanları okurlarla buluşturmaktadır. İthaki Yayınları dünya klasikleri içerisinde Jack London, Jane Austen, James Joyce, William Morris, Emily Dickinson, Lewis Carroll, Franz Kafka, Virginia Woolf, Charles Dickens, Stefan Zweig gibi birçok yazarın eserine yer vermektedir. İthaki Yayınları dünya klasikleri kitapları en çok sevdiğiniz yazarların başyapıtlarını tek bir kategori altında toplamaktadır.

Kaliteli baskılarından dolayı okuma kolaylığı yaratan İthaki Yayınları dünya klasikleri serisi, dayanıklı kapakları ile de kondisyonlarını korumaya devam etmektedirler. Ülkemizde ve yurt dışında sıklıkla çok satanlar arasına girmeyi başaran İthaki Yayınları dünya klasikleri kitapları, edebiyat dünyasında edinmiş oldukları sağlam konumlar ile her yıl binlerce okurun başucu kitapları arasında yer almayı başarıyor.

Dünyanın farklı noktalarından çıkan binlerce eseri kendi bünyesinde barındıran İthaki Yayınları dünya klasikleri serisinin yanı sıra yüzyılları aşan geçmişleri ile zamanın yıpratıcı etkisine karşı koymayı başaran roman ve öyküler ile de en çok sevilen yayınevlerinden biri olmayı başarıyor.

İthaki Yayınları dünya klasikleri serisi arasında yer alan birçok klasik serisi, dünya klasikleri serisi, İthaki Yayınları dünya klasikleri listesi ve İthaki Yayınları klasik kitaplar ile kendinize sağlam bir edebiyat temeli kazandırma şansını verebilirsiniz. İşlemiş oldukları konulara göre de farklılaşan romanlar psikolojik tahlillere veya olaylara ağırlık vererek konularını anlatmaktadır.

Derin analizler yapan ya da sürükleyici eserler sunan İthaki Yayınları dünya klasikleri serisi kitaplarını zevkinize göre seçip okuyabilirsiniz. İndirimli İthaki Yayınları dünya klasikleri serisi arasında birçok yazarın belki de daha önce hiç okumadığını eserlerini de bulacağınız kategorimizde yer alan önemli yapıtlar sınavlarda, filmlerde, haberlerde ve hayatın her alanında karşınıza farklı şekillerde çıkabilmektedir. Bu eserlere yapılan referansları kavramak için birer başucu eseri haline dönüşen klasikleri satın alarak okumaya başlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.