Sıralama seçin
Toplam 52 ürün görüntüleniyor.
1 2

İthaki Yayınları Modern Serisi

En çok satan ve en iyi İthaki yayınları modern serisi hangileridir? İthaki yayınları modern serisi kitapları okuma sırası nedir? Sizin için seçtiğimiz İthaki yayınları modern serisi kitaplarını bir araya getirdik. Tüm zamanların en çok okunan İthaki modern serisi ve ithaki yayınları modern serisi kitap setleri burada!

İthaki yayınları Türkiye’nin en büyük yayınevlerinden biri olma özelliğini 1997 yılından bu yana korumaktadır. Fantastik edebiyat ile bilimkurgu türlerinde yerini kimseye kaptırmayan yayınevi, çağdaş edebiyat, çocuk kitapları ve modern serilerde önemli eserler yayınlayarak yerini sağlamlaştırmıştır.

Kitapseverler tarafından beğenilen modern serileri Türkçeye kazandıran İthaki yayınları, dünyaca ünlü edebiyat eserlerini Türk okuyucular ile buluşturmaktadır. Hem yerli hem yabancı yazarlar tarafından edebiyat ve bilim dünyasına kazandırılan eserler, İthaki yayınları modern serisi kategorisi altında okuyucuların beğenisine sunulmaktadır.

Kendini her gün zenginleştiren İthaki yayınları modern serisi kitapları, farklı yaş gruplarına hitap eden yüzlerce yayından oluşmaktadır. İthaki kitapları edebiyat tutkunlarına ve tarihi incelemeleri merak edenlere kadar çok geniş yelpazede, renkli okuyucu kitlesine sahiptir. Polisiye, gerilim, bilimkurgu, fantastik ve korku romanları İthaki yayınları modern klasikler olarak karşınıza çıkmaktadır.

Eğer aradığınız dünya klasikleri ya da modern klasikler ise çok satan ithaki yayınları modern serisi kategorisi altında online olarak ulaşmanız mümkündür. Mizah ya da çizgi roman tutkunu iseniz yine sizlere uygun bir ithaki yayını bulmanız artık Kitapkolik ile çok olay. Türkçe edebiyat konusunda da iddiasını koruyan ithaki yayınları Yılmaz Güney, Suat Derviş, Kemal Tahir gibi yazarlar ve sanatçıların eserlerini sizlerle buluşturuyor. Pek çok genç yazar ve şairin eserlerini bir arada bulacağınız ithaki yayınları modern serisi kategorimizde sunulan kitaplarla keyifli okuma serüveni yaşayabilirsiniz.

Yaşadığınız dünyanın gerçekliğini sorgulamanıza imkan tanıyan distopyaları kendi kurgusal çekiciliği içerisinde betimleyen romanlar ithaki yayınları bilimkurgu serisi içerisinde sunulmaktadır. Her yıl aralarına yenilerinin de eklendiği dünyaca ünlü romanlar ile ithaki yayınları modern serisi okuyuculardan tam not almayı başarıyor. Yeni çıkanlar kategorisinde kolaylıkla bulacağınız ithaki yayınları modern serisi kitapları da Kitapkolik aracılığı sayesinde kitapseverlerle buluşuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.