Sıralama seçin
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.

İthaki Yayınları Türkçe Edebiyat Dizisi

En çok sata ve en çok okunan İthaki Yayınları Türkçe Edebiyat dizisi hangileridir? İthaki yayınları Türkçe edebiyat dizisi okuma sırası nedir? Okumaya nereden başlamalıyım? Sizin için en iyi İthaki yayınları Türkçe edebiyat dizisini bir araya getirdik. Tüm zamanların en çok okunan İthaki yayınları Türkçe edebiyat dizisi listesi ve İthaki yayınları Türkçe edebiyat setleri Kitapkolik’te!

1997 yılında İstanbul’da kurulan İthaki yayınları 20 yılı aşkın süredir yayıncılık sektöründe deneyimi ile profesyonelliğini birleştirerek nitelikli çevirmenlere yer veren kadrosu ile Türkçe edebiyat dizileri romanları, incelemeler ve bilimsel kitapları ile okuyucuların beğenisini kazanmaya devam etmektedir. Türkçe edebiyat klasikler dizisi ile okuyucuların beğenisini kazanan İthaki yayınları Türkçe edebiyat serisi kategorisine erişen birçok modern esere de yer vermektedir.

İthaki yayınları Türkçe edebiyat dizisi kaliteli ve sade baskıları ile okurlarından tam not almayı başarıyor. İthaki yayınları aynı zamanda farklı edebiyat türlerinde yayılmamış olduğu eserleri ile her kesimden okuyucunun ilgi ve beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Uzun ömürlü bir kullanım imkanı sağlayan yüksek kağıt kalitesi, yazar portrelerine yer veren kapak tasarımları ve editörlerin düşmüş oldukları notlarla daha anlaşılır hale gelen kitapları sayesinde İthaki yayınları Türkçe edebiyat dizisi, Türkiye’nin en nitelikli yayınevleri arasında girmeyi başarmış bir yayınevi olma özelliğini yıllardır korumaktadır.

Değerini hiçbir zaman yitirmeyecek olan Türkçe edebiyat dizisi eserleri okuyucuların evlerinde yer alan İthaki yayınları, önemli eserleri edebiyat severler ile buluşturmaktadır. Türkçe edebiyat dizisi olarak raflarda yerini almayı başaran kitaplar ile okuyucunun ilgisini çeken İthaki yayınları Türkçe edebiyat serisi sadelik içeren tasarımları ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

İthaki yayınları Türkçe edebiyat dizisi yanı sıra modern ve postmodern kitaplara da yer vermektedir. İlk yayınlanmalarının üzerinden çok az zaman geçmiş olsa da modern klasikler arasında girmeyi başaran roman ve öykü kitabına da ürün yelpazesinde yer vermiştir.

Edebiyat ve edebiyat dışı alanlarda da kaleme alınan yüzlerce eser İthaki yayınları aracılığıyla meraklılarına ulaşmış oluyor. Yayınevi sevilen eserlerin tekrar basımı ve Türk diline kazandırılması hakkında fikir veren en önemli iki misyonu oluşturmaktadır. Türkiye’nin en büyük on yayınevinden biri olarak kabul edilen İthaki yayınları Türkçe edebiyat dizisi kitaplarını inceleyin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.