Sıralama seçin
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Jack Challoner

Jack Challoner, çocukluk yıllarında okuduğu kitapların net olmamasından her zaman hayal kırıklığına uğramıştır. Yazar, uzun bir süre boyunca bilim ve teknolojinin başardığı muhteşem şeyleri geniş bir izleyici kitlesine ulaştırma gereksinimi hissetmiştir. Londra'da fizik eğitimi aldıktan sonra fen ve matematik öğretmeni olarak eğitim görmüştür. Jack Challoner daha sonra Londra Bilim Müzesi'nde, eğitim bölümünde ve amiral gemisi interaktif galerisi Launch Pad'de çalışmaya başlamıştır.

Yazar Jack Challoner, 1991 tarihinde bilim ve teknoloji kitapları kaleme almak, müzeler, kütüphaneler ve okullarda bilim gösterileri yazmak ve gerçekleştirmek için müzedeki görevinden ayrıldı. O zamandan itibaren, kırka yakın kitapla tüm bunları yapıyor. Jack Challoner bunların yanı sıra diğer insanların bilim kitaplarında ve televizyonda danışman olarak görev yapmaktadır. Yeni fikirlerin oluşmasında ya da mevcut olanların geliştirilmesine destek oluyor.

Jack Challoner bir müzisyen ve şarkıcı, yazıyor, üretiyor ve müzik yapıyor. Yazar Jack Challoner, İngiltere'nin Bristol şehrinde yaşamaya devam etmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.