Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kalben Sağdıç

17 Ocak 1986 yılında İskenderun’da dünyaya gelen Kalben Sağdıç, Türk müzisyen ve aynı zamanda söz yazarı olarak tanınmaktadır. Müzik ile ilgilenmeye daha küçük yaşlarda iken başlayan Sağdıç, ilk gitarına 14 yaşında iken sahip olmuştur.

Lisans öğrenimini burslu olarak Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlayan Sağdıç, mezuniyetinin ardından pek çok iş sektöründe çalışmıştır. Bir yandan da akademik hayatına devam eden Sağdıç, yüksek lisansını Bilkent Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü’nde tamamlamıştır.

Burada da öğrenimini tamamlayan Sağdıç, İstanbul’da Universal Pictures adında bir markanın müdürü olarak çalışmaya başlamıştır. Daha sonra senaryo yazımlarına başlayan Sağdıç, ayrıca müzik yapmaya başlamış ve konserler vermiştir. Türk edebiyatı dünyasına da katkı sağlayan Sağdıç, Lulu’nun Maceraları 2 – Lulu Okula Başlıyor eserinin yazarıdır. Edebiyat dünyasında daha pek çok eseri bulunan yazar Sağdıç’ın yazmış olduğu bu eser Aylak Adam Kültür Sanat Yayıncılık aracılığı ile yayınlanmıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.