Sıralama seçin
Toplam 752 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 10 ... 19

Klasik Kitaplar

Dünya genelinde popüler olmuş, milyonlarca kitapseverin baş ucu kitapları arasında bulunan klasik eserler kategorimizde beğeninize sunulmuştur. Klasik kitap alanında öncü olan Kitapkolik, edebiyat tutkunları için en iyi klasik kitaplar ve en iyi klasik romanları kategorisinde sizler için buluşturuyor. Pek çok yayınevi tarafından basılan birbirinden kıymetli dünya klasik kitaplar ve Türk klasik kitaplar seçeneklerini ince kapaklı, ciltli ya da cep boy satın alarak kitaplığınıza ilave edebilirsiniz. Tek tek satışa sunulan klasik kitaplardan ya da set halinde sunulan klasik alternatiflerden yapacağınız tercihlerle Türk ve Dünya edebiyatının kapılarını aralayabilirsiniz. Dünya klasik kitaplar, Türk klasik kitaplar ve Modern klasik kitaplar sayesinde okuma zevkinizi farklı bir seviyeye taşıyabilirsiniz.

 

Değişik zevk ve ilgi alanındaki bireylerin ortak beğenisini kazanan Dünya klasik kitaplar, birden fazla okunabilme potansiyelleri ile diğer kitap türlerden ayrışmaktadır. Her yaş aralığında ve değişik ruh halinde okuyacağınız klasik kitaplar sayesinde çok farklı tecrübeler kazanabilir, her okuduğunuzda yeni bir keşfin lezzetini yaşayabilirsiniz. Derinlemesine ele alınan karakter analizleri ve olay örgüsünde itina ile biçimlendirilmiş ayrıntılar Dünya klasikleri eserlerini vazgeçilmez kılmaktadır.  En çok okunan Dünya klasikleri kitapların da yazarların kullandığı zengin dil, bu eserlerin kitapsever hafızasında özel bir yer edinmesinde etkin rol oynamaktadır. Uzun süre unutamayacağınız güzellikte bir edebi okuma tecrübesi tatmak istiyorsanız, Dünya klasikleri kitapları arasından beğendiğiniz kitabı satın alarak ilk hamlede bulunabilirsiniz.

 

Klasik kitaplar Alman klasikleri, İtalyan klasikleri, Fransız klasikleri, Rus klasikleri, İngiliz klasikleri ve İspanyol klasikleri gibi ülkelere göre değişik isimler ile adlandırılmaktadır. Ülke kültürüne göre karakteristik özellikler barındıran dünya klasik kitaplar çok satanlar arasında yer almaktadır. Bu çeşit klasik kitaplar eşsiz özellikleri ile literatürde her daim önemli ve özel bir yerde durmaktadır. Üzerinden geçen yıllara rağmen bu eserlerin güncelliğini hiç yitirmemelerinin temelinde ise vurgulanan konuların evrenselliği ve de yazarların kendi dönemlerine ait zaman dilimini kusursuz bir şekilde kaleme almaları büyük rol oynamaktadır. Geçmişin esrarengiz kapılarını aralayarak yıllar öncesine keyifli bir yolculuk yapmak istiyorsanız, dünya klasik kitaplar arasından yapacağınız tercih ile bu eşsiz tecrübeyi siz de yaşayabilirsiniz.

 

Birbirinden farklı yayınevleri, klasik yazarların bütün kitaplarını barındıran eserleri kitapseverler ile buluşturmaktadır. İsterseniz bir yazara ait bütün klasik kitap eserlerini arka arkaya okuyarak yazarın iç dünyasına derinlemesine yolculuk yapabilirsiniz. Ayrıca değişik ülkelere ait en beğenilen klasik kitap seçeneklerini toplu olarak satın alarak kütüphanenizi zengin duruma dönüştürebilirsiniz. Kategorimizdeki Fantastik klasik kitaplar ve Dünya klasik kitaplar arasından beğendiklerinizi Kitapkolik avantajları ile satın alabilirsiniz.

 

Geçmiş dönemlerde kaleme alınmasına rağmen okurun içinde bulunduğu döneme sağlam köprülerle bağlayabilen Modern klasik kitaplar, klasik edebiyatın izini sürdüren kitapseverlerin vazgeçilmezleri arasında bulunmaktadır. Bu sebeple kitap severlerin popüler yazarları arasında kesinlikle klasik yazar bulunmaktadır. Ancak favori listenizde klasik yazar bulunmuyorsa, Tavsiye ettiğimiz kitaplar arasından tercihinizi yaparak bu eksiği kapatabilirsiniz. Şayet favori klasik yazarınız bulunuyorsa, yazara ait okumadığınız eserleri kolayca satın alarak keyifle okuyabilirsiniz. Zamana meydan okuyan, en çok okunan ve sevilen klasik kitap eserlerini kategorimizi ziyaret ederek kolaylıkla satın alabilirsiniz.

 

Yerli ve Yabancı unutulmaz filmlere konu olmuş klasik kitaplar ve klasik romanlar okurların gündelik hayatlarında karşılaştığı problemlere nasıl yaklaşacaklarına dair farklı tecrübeler sunmaktadır. Dünya klasikleri kitaplarında vurgulanan karşılaştırmalar, karakterlerin üstesinden geldiği problemler ve karakterlerin değer yargıları yazarın ele aldığı zamansız anlatım uslubu sayesinde eskimemektedir. Geçmiş yıllardan günümüze kadar gelen Dünya klasik kitaplar, Türk klasik kitaplar ve Modern klasik kitaplar satın alarak Klasikler dünyasına unutulmaz bir giriş yapabilirsiniz. Dünya klasikleri, Türk Klasikleri, Modern klasik kitaplar ve Fantastik klasik kitaplar arasından beğendiklerinizi kendinize, çocuklarınıza ve sevdiklerinize hediye alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.