Sıralama seçin
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

KPSS Kitapları

Kamu Personel Seçme Sınavı’na hazırlanırken çalışmalarınızda eğitim kurumları tarafından yayımlanmış olan KPSS kitaplarından faydalanabilirsiniz. Lise, ön lisans ve lisans KPSS için oluşturulan soru bankaları aracılığı ile sınavda karşınıza çıkabilecek tüm konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğitimcilerin tavsiye ettikleri gibi sürekli soru çözme pratiği yaparak bilgilerinizi tazeleyip canlı tutabilirsiniz. Yıllara göre çıkmış sorulara da yer veren baskılar aracılığı ile ÖSYM’nin soru soruş tarzına ve önem verdiği konulara bu sayede aşina olabilirsiniz.

Dersleri ve konuları sil baştan öğrenmek ve sağlam bir temel oluşturmak için Kamu Personel Seçme Sınavı hazırlık kitaplarından faydalanabilirsiniz. Derslere göre konu anlatımına yer veren kitaplar, geçmiş yıllardaki okul hayatınızda öğrendiğiniz bilgileri tekrar öğrenip unuttuğunuz noktaları tekrar hatırlamanız için ideal bir kaynak olacaktır. Eğitim kadroları ile güven veren yayınevleri, her bir ders için farklı uzmanlar ile çalışarak adaylara fayda sağlayacak kitaplar hazırlamaktadır.

KPSS Kitapları Nereden Alınmalıdır?

Onlarca yayınevi ve yüzlerce çözümlü baskıya yer veren geniş bir ürün gamı sunan kategorimiz üzerinde KPSS kitaplarını satın alabilirsiniz. Kitapçıya giderek harcayacağınız zamanı ve incelemeniz gereken kitapları kolay anlaşılır menüsü ve filtreleme seçenekleri ile sizlere geri kazandıran Kitapkolik sayesinde hayatınıza ekstra zaman kazandırabilme şansını yakalayabilir ve istediğiniz kitaba anında ulaşabilirsiniz. İndirimli ve kampanyalı fırsatlar ile daha uygun koşullarla sipariş edeceğiniz KPSS kitapları çalışma programınıza da uyum sağlayacaktır.

Haftanın farklı günleri için belirlediğiniz farklı dersler sayesinde her gün, sınavda karşınıza çıkabilecek soruları çözerek memuriyet yolunda başarılı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. KPSS kitaplarını satın alırken güncel müfredata uygun ve güncellenmiş baskılar arasından seçim yapabilirsiniz. Kaliteli baskıları ile kağıtları üzerinde rahatlıkla işlem yapabileceğiniz bu kitaplar, kusursuz oluşlarıyla okuma kolaylığı da sağlamaktadır.

KPSS Kitapları Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Adayların KPSS için hazırlanmış kitaplar arasından seçim yaparken dikkat etmeleri gereken en önemli nokta, girilecek olan sınavın türüne uygun bir kitap sipariş etmeleri gereklidir. Çünkü ön lisans ve lisans sınavı gibi farklı sınavlar için ayrı baskılar yapılmaktadır. eksiklerinizin yoğun olduğu bölümler ile ilgili daha fazla kitap satın almayı tercih edebilirsiniz.

Genel Yetenek ya da Genel Kültür testlerinden sıklıkla hata yaptığınız bölümlerle ilgili Türkçe, vatandaşlık gibi konularda kitaplar satın alabilirsiniz. Çıkmış sorulardan oluşan özel baskılardan satın alarak da KPSS’ye iyi bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Alacağınız kitapların çözümlü sorulara yer vermesine özen göstererek hatalı çözümlerinizde yaptığınız yanlışları kolaylıkla görme imkanını yakalayabilirsiniz. Dijital teknolojilere uyumlu modern sınav kitapları aracılığı ile cep telefonunuz üzerinden videolar izleyerek konu tekrarlar da yapabilirsiniz. KPSS kitapları satın alırken ürünün içeriğinde ne kadar soru olduğuna ve konu anlatımına sahip olup olmadığında da dikkat etme imkanına sahip olabilirsiniz.

KPSS Kitap Fiyatları Ne Kadar?

KPSS adaylarının ekonomik bir şekilde kitap satın almasını sağlayan yayınevleri, farklı baskılarla her bütçeye uygun yayınlar hazırlamaktadır. Sayfa sayılarına bağlı olarak fiyatları değişen bu kitaplar arasında dilediğinizi satın alabilirsiniz. Konu anlatımlı kitaplar, bölüm sonlarında yer verdikleri testlerle yeni öğrendiğiniz bilgilerin daha da akılda kalmasını sağlamaktadır. Konu tekrarı yaparken bölüm sonlarında bulunan testlerle bilginizi ölçmeyi unutmayarak daha etkili bir şekilde sınavlara hazırlanabilirsiniz.

Düzenli bir şekilde çözeceğiniz KPSS soru bankası kitapları aracılığı ile bilgilerinizi her daim güncel tutabilirsiniz. Fiyatları da oldukça uygun olan soru bankaları tek bir derse özel hazırlandığı gibi Genel Kültür ve Genel Yetenek gibi farklı alanlara yönelik de basılır. Video derslere de yer veren modüler setlerden sipariş ederek özel eğitim kurumlarına gitmeye gerek kalmadan alanında tecrübeli öğretmenlerin anlattığı konuları da çalışabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.