Sıralama seçin
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Louise L. Hay


Louise L. Hay, 8 Ekim 1926 yılında Kaliforniya’da dünyaya geldi. Çocukluk dönemi ile birlikte geçirmiş olduğu ağır deneyimler sonucu kendini geliştirip bu yöntemleri insanlara da öğretti. Orta yaşlarda kanser hastalığına yakalanmış, içsel gücü ile iyileşmiştir.

Louise L. Hay’ın yetiştirmiş olduğu öğrenciler onun yöntemlerini temel almışlardır. Bu alanda kitaplar yazan yazar, başkalarını eğiterek dünya çapında sayılı kişisel gelişimciler arasına girmeyi başardı.

Yazar, 1980’li yıllardan itibaren tüm dünyada insanın kendisini ve hayatının her alanını iyileştirme akımının öncülerinden biri olmuş, kişisel gelişim alanında kaleme aldığı kitapları bir milyondan fazla satış rakamlarına ulaştı.

Louise Hay House isimli bir şirket kuran Louise L. Hay, bu şirkete önce evinin salonunda başlamış daha sonra hızla ünlü yazarların ve uzmanların kitaplarının yayınlandığı oldukça başarılı bir şirket haline getirdi.

81 yaşında kendi filmini yapan Louise L. Hay, 89 yaşına kadar San Diego’da Bahçecilik ve danslarla ilgilenmiş, 30 Ağustos 2017 yılında Kaliforniya’da hayatını kaybetmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.