Sıralama seçin
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.

Martı Genç Yayınları

Martı genç yayınları, dünya genelinde milyonlarca okuyucuya ulaşmış önemli ve nitelikli eserleri Türkçeye kazandırmaya devam etmektedir. En çok satan ve en çok okunan Martı genç yayınları, Martı genç yayınları kitapları, ucuz Martı genç yayınları kitap serisi, indirimli Martı genç yayınları kitapları ve Martı genç yayınları kitaplarını Kitapkolik aracılığı ile inceleyin satın alın.

Martı yayınları bünyesinde olan ve alanında uzmanlaşan çevirmenlerin gerçekleştirmiş olduğu çeviriler ile daha da kaliteli hale gelen sürükleyici romanlar, okurlara heyecanlı anlar yaşatmaktadır. Martı yayınları vizyonunda bulunan ve Türkçede henüz basılmamış olan kitapların Genç okuyuculara tanıtılması amacı da gençlerin taktirini kazanmaktadır. Kitap konusu ile ilgili olarak özel bir şekilde hazırlanan kapak tasarımları ile kitabın içerisindeki dünya, kitabın dışına da yansıtılmaktadır. Birinci sınıf hamurdan üretilen kağıtlar ile basılan Martı genç yayınları kitapları, genç okurların yırtılma ve kopma gibi sorunlarla karşılaşmamalarını sağlamaktadır.

Martı genç yayınları macera romanları ve fantastik edebiyat serileri ile genç okurların dikkatini çekerken büyük bir okur kitlesine de seslenmiş oluyor. Her zevke ve okuyucuya hitap eden martı yayınlarının yüzlerce kitabı ile ufuk açıcı bilgiler öğrenilmektedir. Farklı diyarlarda maceralarında yaşanmasına olanak tanıyan Martı genç yayınları kitapları, okul çağındaki çocuklara okuma akını kazandırmak için yararlı fantastik edebiyat serilerini çocukların hayal güçlerini geliştirmeleri için geliştirmektedir. Aynı zamanda bilim kurgunun da türünün sınırlarını zorlayan fantastik edebiyat eserleri ile bambaşka dünyalar ile kahramanlar arasında yer alma şansı sunan Martı genç yayınları tüm okurların en çok beğendiği yayınevlerinden biri olmayı başarıyor.

Martı genç yayınları sadece gençlere yönelik değil aynı zamanda iş hayatında çalışan okuyuculara yönelik olarak da çok çeşitli konulara tüketicilere sunmuş olduğu kişisel gelişim kitapları ile özgüven ve stres yönetimi konusunda başarı yakalamayı hedefliyor. Kişisel gelişim konusunda da okurları geliştiren Martı yayınları kişisel gelişim kitapları ile toplum, kültür gibi alanlarda da önemli kazanımlar elde etmektedir. Önemli araştırmacıların kaleme aldıkları sanatçı biyografileri ile tasarım, müzik, resim gibi alanlarda eser veren ve sanat tarihinde kendine yer edinen özel isimlerin hayat hikayelerini öğrenme şansı sunan Martı genç yayınları gençlerin ilgisini bir kez daha çekmeyi başarıyor.

Bestseller olarak ifade edilen ve dünya çapında en çok satanlar arasına giren kitapları da okurlara sunan Martı genç yayınları ile Dünya Edebiyatına yakından bakılabilmektedir. Martı genç yayınları, çocuklarına onların yaş gruplarına ve hayal dünyalarına uygun kitaplar ile okuma alışkanlığı kazandırmak isteyen ailelere çocuk kitapları serilerinden yararlanmaları için destek sağlamaktadır. Kaliteli baskıları ile dikkat çeken Martı genç yayınları kitapları gençlerin verimli bir şekilde zaman geçirmelerine imkan tanımaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.