Sıralama seçin
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Maya Kitap Masallar Dizisi

En çok satan ve en çok okunan Maya Kitap masallar dizisi hangileridir? Maya kitap masallar dizisi kitapları okuma sırası nedir? Maya kitap masallar serisi, en yeni maya kitap masallar seti ve indirimli maya kitap dünya masallar seti kitapları burada!

Maya kitap tarafından yayımlanan ve tüm çocukların beğenisini kazanan Maya kitap masallar dizisi kategorisinde Japon masallarından Hint masallarına, Kızılderili masallarından Rus masallarına, Amerikan masallarından Çin masallarına, Kore masallarından Türk masallarına kadar Türk ve dünya edebiyatının en değerli eserleri Maya kitap ile bir arada sunulmaktadır.

Maya kitap masallar dizisi kitapları birbirinden güzel ve dikkat çekici kapaklar ile farklı coğrafyalar ve kültürlere ait masalları sizlerle buluşturuyor. Dünya masalları dizisinin kitaplarına da kategorisinde yer veren Maya kitap masallar dizisi çocukların dikkatlerinin dağılmaması için özel olarak hazırladığı masallar dizisi ile sadece çocukların değil ebeveynlerin de beğenisini kazanmayı başarıyor.

Özellikle çocuk edebiyatında önemli bir yere sahip olan masal türü, çocukların ruh ve beden gelişimlerine uygun konu ve sözcük seçimi ile onun hayal gücünü geliştirmesine yönelik yazılmış ve özenle hazırlanmış kitaplardır. Masallar çocuklara tanıştırılan ilk edebi tür olduğundan çocuklara ana dillerinin nasıl kullanılması gerektiğini öğreten ve ona dilinin zenginliğini gösteren kaynaklar olarak hazırlanmıştır.

Maya kitap masallar dizisi, çocuklara iyiliği göstererek ders almalarını ve kötülüklerle başa çıkmalarını öğretip onları hayata hazırlamaktadır. Maya kitap çocuklar için hazırladığı masallar serisi ise onların psikolojilerinde olumlu etkiler yaratmakta, onlara adalet ve dürüstlük gibi erdemleri öğreterek ahlak gelişimlerinin sağlanmasını hedeflemektedir. Dünya genelinde yayımlamış olduğu kitapları ile dikkat çekmeyi başaran Maya kitap çocuklar için hazırlamış olduğu masallar serisi ile çocukların hayata umutla bakmalarını, istedikleri şeylere ulaşmak için sabırlı olmalarını, merhamet ve paylaşmanın ne kadar değerli olduğu gibi olumlu nitelikleri öğretmektedir.

Maya kitap masallar dizisi kitapları, Türkiye’nin pek çok yerinde ve Kitapkolik’te satışa sunulmaktadır. Kitapkolik üzerinden uygun fiyatlı ürünleri güvenli bir şekilde satın alabilir, sitemiz üzerindeki kampanyalardan ve indirimlerden yararlanarak yıl boyunca kar elde edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.