Aysel B.

Merhaba.
"Müşterinin Kalbine Yolculuk" ürününü sipariş vermek ister misiniz?

Müşterinin Kalbine Yolculuk

0 - Yorum Ekle
1-4 İş Gününde Kargo
Açıklama

Yazarın çeyrek asırlık bankacılık tecrübeleri ışığında hazırladığı Bankacılıkta Satışın El Kitabı-2: Müşterinin Kalbine Taht Kurmak", paylaşmaya hazırlık, paylaşmaya karar vermek ve paylaşmayı sürdürmek şeklinde üç bölümden oluşmaktadır.

I. Bölümde 'Paylaşmaya Hazırlık' kapsamında: Görüşme öncesi faaliyetlerinden sayılabilecek; hedef belirlemek, hedefe uygun portföy oluşturmak ve hazırlık konuları ele alınmıştır.
II. Bölümde 'Paylaşmaya Karar Vermek' kapsamında: Görüşme ânını ilgilendiren; görüşme süreci, itirazları karşılamak ve satışı tamamlamak konuları işlenmiştir.
III. Bölümde 'Paylaşmayı Sürdürmek' kapsamında ise: Görüşme sonrasında; ilişkilerin kalıcı hale getirilmesi: sürdürülebilir uyumlu ilişki, müşteri ile portföyde derinleşmek

Müşterinin Kalbine Taht Kurmak Kitabına Ait Meslek Duayenlerinin Görüşleri
"Değişik mesleklerdeki uzmanların kendi alanlarındaki deneyimlerinden yola çıkarak pazarlama ve satış konularını kendi sektörüyle bağlantı kurarak irdelemeleri, başta o sektörde çalışanlar olmak üzere bütün ilgili paydaşlar için önemli bir kazançtır.
Sayın Osman Çelebi bu çalışmasıyla bankacılıkta da Pazarlama'nın özünü oluşturan Kişisel Satışın hemen hemen bütün yönlerini büyük bir vukufla inceleyerek yayın hayatına değerli bir eser kazandırmıştır. Çalışmasını deneyimleri yanında, yararlandığı hedefli kaynaklarla süslemiştir. Kitabında satış işine girişirken "paylaşma" sözcüğünü kullanması modern Müşteri Odaklı Kalıcı İlişkisel Pazarlama felsefesi açısından da son derece yerinde ve önemli bir yaklaşım olmuştur.
Sonuç olarak böyle değerli bir çalışmayı okuyucuların hizmetine sunarak bilgi ve deneyimlerini paylaşmak amacıyla ayırdığı zaman ve emek için Sayın Osman Çelebi'yi içtenlikle kutluyorum. "
-Prof. Dr. Ömer Baybars TEK-

"Uzun yıllar beraber çalıştığımız Osman Çelebi'nin, müşteri odaklı bir yaklaşımla paylaşım temelinde kaleme aldığı "Müşterinin Kalbinde Taht Kurmak" adlı kitabının, hedef belirlemekten başlayıp portföy oluşturma ve portföyde derinleşmeyi de kapsayan "sadık müşteri oluşturma" serüveninde satış yöneticilerinin ve satıcıların yararlanabileceği, yaşanmış çarpıcı deneyimlerle ve uygun çıkarımlarla desteklenmiş kalıcı bir eserolacağına inanıyorum."
-Osman Akyüz, Türkiye Katılım Bankaları Birliği Genel Sekreteri, Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkan Vekili-

"Günümüzde ekonominin talep tarafında müşteri ihtiyaçları gittikçe farklılaşırken arz tarafında ürünler, teknolojiler ve fiyatlar rekabet baskısı ya da taklit gibi nedenlerle birbirine yaklaşıyor. Talebin belirleyici olduğu böyle bir dünyada müşteriyi kazanmanın ve elde tutmanın yolu, onunla duygusal bağ kurup ilişkileri paylaşım temelinde kalıcı hale getirmekten geçiyor. Osman Çelebi, yeni kitabında tecrübeleriyle tam da bunu sunarak satış profesyonellerine "Müşterinin Kalbinde Taht Kurmanın" ipuçlarını veriyor. "
-Varol Civil,TBB Yönetim Kurulu Başkanı Vekili,Türkiye Ekonomi Bankası A.Ş.(TEB) Genel Müdürü-

"Mesleki bilgisine ve uzmanlığına güvendiğim, araştırmacı ve meraklı kişiliğiyle bankacılık sektöründeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından izleyerek kendisini sürekli geliştiren 25 yıllık bankacı dostum Osman Çelebi'nin Müşterinin Kalbinde Taht Kurmak adlı kitabı, kendi alanında ufuk açıcı, özgün ve nitelikli bir çalışma. Bu güzel ve yararlı kitabı, sadece mesleğe yeni başlayan bankacılara değil, bilhassa bankacılık ürün ve hizmetlerinin pazarlanmasından sorumlu üst düzey yöneticilere de şiddetle tavsiye ediyorum."
-Mehmet Emin Özcan,Vakıflar Bankası Yönetim Kurulu Başkan Vekili-

"Kıymetli meslektaşım Osman Çelebi'nin, uzmanlığını tecrübesiyle harmanlayarak, satıcıların, müşterilerine "satış çemberi" yöntemi ile nasıl kolayca değer önerisi sunabileceğini etkileyici bir üslupla anlattığı bu kitabını, sadece bankacılar değil satışla uğraşan herkesin mutlaka okuması gerektiğini düşünüyorum."
-Hayrettin Kaplan, Eximbank Genel Müdürü-

"Osman ÇELEBİ 'Müşterinin Kalbine Yolculuk' ve 'Müşterinin Kalbinde Taht Kurmak' isimli çalışmalarıyla sektörümüze iki özgün eser kazandırmıştır. Değişen teknoloji ve rekabetçi iş ortamındaki gerçeklerin insan doğasındaki temel referansları değiştirmeye yetmediğini çok yakından gözlemliyoruz. Buradan hareketle Osman Bey'in kişisel deneyim ve gözlemleriyle zenginleştirdiği ikinci kitabında, şube kanalındaki satışın kritik başarı noktalarını tüm meslektaşlarının ilgisini çekecek biçimde vurgulamasını oldukça başarılı buldum. Kitabın mesleğinde başarıya odaklanmış herkes için önemli bir esin kaynağı olacağını düşünüyorum. Kariyer yolculuğundaki her bankacının uzun dönemli amaçlarını daha kolay gerçekleştirebilmesi için mutlaka değerlendirmesi gereken bir eser."
-Süleyman Aslan, Halkbank Genel Müdürü -

"Çok Sevgili Osman Kardeşim, "Müşterinin Kalbine Yolculuk" la başlayan serüvenin dürüstlük, doğruluk ve hakkı söylemekle "Müşterinin Kalbine Taht Kurmak" noktasına varmasından ben de çok müstefid oldum. Atalarımızın "yüzün de bal satması" kavramı ile özetlediği satış becerilerini bizlere sistemli bir şekilde anlatan bu kitaptan, bankacılıkta satış yolculuğuna çıkan yeni birçok genç arkadaşımızın yararlanacağını umuyor, bu hayırlı yolculuğun yeni duraklarını merakla bekliyorum. "
-Ufuk Uyan, Kuveyt Türk Katılım Bankası Genel Müdürü-

"Kendi değerlerimizden hareketle yerel ile evrenseli sentezleyip satış tecrübeleri ile harmanlayarak satıştaki yolculuğunu satış çemberi ile somutlaştıran değerli arkadaşım Osman Çelebi, satış mesleğine gönül verenlere çok önemli bir kaynak oluşturmuş. İçeriği ve anlatımından çok etkilendim."
-Ahmet Candan,Vakıflar Bankası Yönetim Kurulu Üyesi-

Ürün Detayını Göster
Kitap Ayrıntıları
ISBN : 9786051510224
Ebat : 15x22
Müşterinin Kalbine Yolculuk
Kitapkolik.com Duyuru
100 TL üzeri kargo bedava!
50 TL üzeri kargo 5 TL
Canlı Destek'e Bağlanmak için tıklayınız
Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli 7,50 TL ‘dir.
Kargo ücretini ödeyen ürünler için tıklayınız
Fırsat ürünleri için tıklayınız
Tüm Siparişlerde Sürpriz Hediye

HEMEN İNCELE
Kampanya
%30
16,67 TL
11,67 TL
100 TL üzeri kargo bedava!
50 TL üzeri kargo 5 TL
Canlı Destek'e Bağlanmak için tıklayınız
Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli 7,50 TL ‘dir.
Kargo ücretini ödeyen ürünler için tıklayınız
Fırsat ürünleri için tıklayınız
Tüm Siparişlerde Sürpriz Hediye

HEMEN İNCELE
Osman Çelebi
Osman Çelebi
Daha fazla bilgi Yazar Profili
  • Yorumlar (0)
  • Ödeme Seçenekleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.