Sıralama seçin
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Naci Beştepe

Naci Beştepe 1950 yılında , Kırıkkale-Büyük Afşar Köyü’nde Dünya’ya geldi. Beştepe ilk öğretim eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. Ortaokul ve lise eğitimini ise İstanbul- Vefa Lisesi’nde almıştır. 1972’de Kara Harp Okulu’nda  topçu subayı ve 1982’de Kara Harp Akademisi’nden kurmay subay olarak diplomasını almıştır. Naci Beştepe Kara Harp Okulu ve KKTC Güvenlik Kuvvetleri’nde karargah subaylığı, Sofya’da kara ataşeliği, KKK Genel sekreterliği, Sarıkamış’ta tabur komutanlığı ve Maltepe Askeri Lisesi Komutanlığı vazifelerini takiben 1998 yılında tuğgenerallik görevine yükselmiştir.

Naci Beştepe tuğgenerallik görevindeyken birçok farklı görevde bulunmuştur. 2003 yılında yükseldiği tümgenerallik görevinde de birçok farklı görevde bulunup, 2007’de kadrosuzluktan emekli edildi. 2008 yılının Ocak ayından itibaren Samsun Barış ve Cumhuriyet Gazetesi Vaziyet Köşesinde yazılar kaleme almaya başlamıştır.

Naci Beştepe’nin 2009 yılından itibaren yazdığı yazılar 2013 yılının Kasım ayına kadar Asker Haber sitelerinde , 2013’ten sonrada Aydınlık Gazetesi’nde yayınlanmaya devam etmiştir. Aynı zamanda Naci Beştepe Barış yazıları ve Vardiya Bizde, Bu Gün Silivri adlı iki kitabı kaleme alıp yayımlamıştır.  Naci Beştepe, Derya Beştepe ile evli ve 3 çocuk babasıdır. Bunların yanı sıra İngilizce ve Bulgarca bilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.