Sıralama seçin
Toplam 418 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 7 ... 11

Ödüllü Kitapları

En çok okunan ödüllü kitaplar hangileridir? Ödüllü kitaplar listesi nedir? Ödüllü edebiyat kitapları, en iyi ödüllü kitaplar, ödüllü okunması gereken kitaplar, 2020 ödüllü kitaplar, ödüllü roman kitapları, ödüllü kitaplar ve ödüllü yazarların eserlerini inceleyin.

Çoğu edebiyat severe yol gösteren ödüllü kitaplar dünya edebiyatının önde gelen yazarlarının önemli eserlerine yer vererek bilgilerinizi arttırmaktadır. Ödüllü kitaplar arasında kıymetli yazarlarımızın kitaplarını satın alabilirsiniz. Modern yazarların Nobel ödüllü kitapları yayınevleri aracılığı ile edebi yeteneği uluslararası alanda kanıtlanan yetkin isimlerin ödüllü kitaplarını okuyabilirsiniz.

Ödüllü kitaplar listesinde Nobel ödüllü kitaplar, Pulitzer ödüllü kitaplar, Haldun Taner Öykü Ödülü, Man Booker Ödülü, newbery ödülleri, Tudern Edebiyat ödülleri, Andersen Ödülü, en iyi Nobel ödüllü kitaplar ödüllü ökü kitapları, ödüllü çocuk kitapları ve Oscar ödüllü kitapları bulabilir, en çok sevdiğiniz yazarların ödüllü kitaplarını keyifle okuyabilirsiniz.

Kaliteli baskıları sayesinde okuma kolaylığı sağlayan ülkemizde ve yurt dışında en çok satan ödüllü kitaplar arasında girmeyi başaran en iyi Sait Faik Hikaye armağanı, Yunus Nadi ödülleri, Orhan Kemal romanları ve daha fazlasını bulabileceğiniz ödüllü kitaplar edebiyat dünyasında edindikleri sağlam konumlar ile her yıl binlerce okurun başucu kitapları arasında yer almayı başarıyor.

Ödüllü Kitaplar Nelerdir?

Dünyanın farklı noktalarından çıkan yüzlerce eser birçok edebiyat ödülünü almayı başarmıştır. Ödüllü kitapların yanı sıra yüzyılları aşan geçmişleriyle zamanın etkisine karşı koymayı başaran ödüllü roman ve ödüllü öykü kitapları da okunması gereken kitaplar arasındadır.

Birçok ödüle değer görülen ödüllü kitaplar ve yazarlar arasında Zülfü Livaneli “Son Ada”’dan, John Steinbeck’in “Fareler ve İnsanlar” adlı kitabına, Ahmet Önel’in “Dikkat! Maymun Çıkabilir” adlı eserinden Patrick Modiano’un “Babam ve Ben” adlı ödüllü kitabına kadar binlerce ödüllü kitabı bir arada toparlayan Kitapkolik aracılığı ile en çok okunan ve en iyi ödüllü kitaplara indirimli fiyatlara satın alarak en iyi ödüllü kitapları okumaya başlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.