Sıralama seçin
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Pegasus Yayınları

En çok satan ve en iyi Pegasus Yayınları kitapları hangileridir? Pegasus Yayınları kitap setleri, Pegasus Yayınları kitap serileri, Pegasus Yayınları dünya klasikleri, Pegasus Yayınları fantastik kitaplar, Pegasus Yayınları aşk romanları ve en ucuz Pegasus Yayınları kitaplarını burada bulabilirsiniz.

1 Ocak 2006 yılında kurulan Pegasus Yayınları, kurulduğu tarihten bu yana yayın hayatına devam etmektedir. İlk olarak okuyucuları araştırma türündeki kitaplar ile buluşturan yayınevi, şimdi ise farklı türde eser yayımlamaya devam etmektedir. İnsanların hayatlarına anlam katan kitapları yayımlayan Pegasus Yayınları kitap yelpazesini her geçen gün daha fazla genişletmeye özen göstermektedir. en çok talep gören kitap evleri arasında yerini alan Pegasus Yayınları popüler yazarların yanı sıra yeni yazarların kitaplarını da okurla buluşturmaktadır.

Yayıncılık anlayışından dolayı sadece bir temaya bağlı kalmayan Pegasus Yayınları farklı türlerden kitapları da kendi bünyesinde bulundurmaktadır. Zengin kitap seçkisinde R.J.Palacio, Richard Wiseman, Marie Lu, Andrzej Sapkowski, Sarah Crossan gibi yabancı yazarların eserine yer verirken Eyüp Karadayı, Fatih Baykan, Kemalettin Tuğcu, Aytunç Altındal, Hayrullah Şanzumi gibi yerli yazarlarında eserlerini bünyesinde barındırmaktadır. Pegasus Yayınları tarafından dünyaca ünlü çok satan kitapların dışında farklı türde yazılan kitaplar bulmak da mümkündür.

Okuyuculara birçok farklı alternatif sunan Pegasus Yayınları, yeni ufuklara yelken açmak isteyenlerin vazgeçilmez adreslerinden biri olmayı başarıyor. Pegasus Yayınlarının kitap çeşitleri arasında ödüller kazanan ve ses getiren eserler de yer almaktadır. Okuyucular kolaylıkla kendileri için uygun olan kitapları tercih edebilmektedir. Aynı zamanda her yaş grubuna uygun kitap çeşitleri bulunan Pegasus Yayınları gelişim çağındaki çocuklar için Pegasus Yayınları çocuk kitapları, son derece faydalı olmaktadır. Yayınevinin çocuklara yönelik sunduğu kitaplar onların içlerindeki yeteneği bulmalarına da yardım etmektedir.

Ayrıca sağlıkla ilgili ipuçları veren Pegasus Yayınları sağlık kitapları kendisine dikkat edenler içim yol gösterici olmaya devam ediyor. Neredeyse her dönemde popülerliğini koruyan Pegasus Yayınları dünya edebiyatı eserleri, yayınevinin kitap seçkisi arasında kendine yer edinmeyi başarmıştır. Üstelik Pegasus Yayınları kişisel gelişim kitapları, sayesinde harekete geçmek ve içindeki potansiyeli dışarı çıkarmak isteyenler için sunulmaktadır. Yayınevinin piyasaya sürdüğü Pegasus Yayınları seri kitaplar, hem birbirlerinin devamı niteliğini taşımakta hem de bir kitap koleksiyonu edinmenizi sağlamaktadır.

Tarihin bilinmeyen sırlarını öğrenmek isteyenler için Pegasus Yayınları tarihi romanlar, eğitici ve bilgilendirici tarafları ile öne çıkmayı başarmaktadır. Pegasus Yayınları fantastik edebiyat örnekleri ile de ufkunuzu açabilir kendinizi hayal kurmaya zorlayabilirsiniz. Ünlü kişilerin ya da ismi hiç duyulmamış insanların başarı hikayeleri, okurların meraklarını gidermekte ve çeşitli ayrıntılar öğrenmelerini sağlamaktadır. Pegasus Yayınları son yıllarda ise okurların yoğun bir şekilde ilgi gösterdiği Pegasus Yayınları suç edebiyatına dair seçkin örnekler de sunmaktadır.

Klasik ya da güncel edebiyatın nadide ve beğeni toplayan eserlere ulaşmak için mutlaka Pegasus Yayınları kategorimizi ziyaret etmelisiniz. Okuyucunun birçok beğendiği yazarının eserlerini kendi bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca çok satan kitaplar listesinde birçok kitabı ile yer alan Pegasus Yayınları kitap fiyatları, kitabın yazarı, teması, türü ve uzunluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Pegasus Yayınlarının oldukçageniş ürün yelpazesinde her bütçeye uygun kitap seçenekleri bulunmaktadır. Tek ya da seri kitap almak istiyorsanız en uygun Pegasus Yayınları kitapları ve Pegasus Yayınları setlerine Kitapkolik ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.