Sıralama seçin
Toplam 455 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 7 ... 12

Periyodik Yayın Kitapları

Birbirinden değişik konu ve içeriklerle hazırlanan periyodik yayınlar, kitapseverlere ilgi duydukları konularla alakalı rutin içerik sunmaları neticesinde büyük takdir toplamaktadır. Felsefe, edebiyat, politika, çizgi roman, tarih, sanat ve bilim gibi değişik alanlarda hazırlanan dergiler sıklıkla talep edilen periyodik yayınlardır. Periyodik yayın kitapları haftalık, iki haftalık, aylık veya iki aylık periyotlarla kitapseverlerle buluşmaktadır. Ayrıntılı çalışmalar neticesinde bir arada toparlanan içerikleri sayesinde arşiv değeri kazanan periyodik yayınlar ve çeşitlerini kategorimizden inceleyebilirsiniz. Pek çok koleksiyonerin olmazsa olmazı olan periyodik yayınlar en uygun fiyatla satışa sunulmuştur.

 

Periyodik Yayın Nedir?

Aylık, haftalık veya değişik periyotlarda düzenli yayınlanan eserler periyodik yayınlardır. Periyodik edebiyat, dergi ve kitapları birbirinden farklı eserlerle Kitapkolik de. Periyodik yayınları incelemek ve beğendiğiniz eserleri satın almak için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Satışa sunmuş olduğumuz periyodik yayınlar kitapları, en ucuz fiyatlarla kitapseverlerin beğenisine sunulmuştur. Periyodik Yayınlar kitapları ucuz fiyatlar, avantajlı kargo ve kampanya imkanları ile Kitapkolik de sizleri bekliyor.

 

Periyodik Çizgi Roman Yayınları

Kategorimizde yer alan periyodik yayın kitapları çeşitlerinin önemli bir bölümünü, Dünya geneli popüler çizgi romanların yeni sayıları oluşturmaktadır. Mister No, Zagor, Martın Mystere ve Büyülü Rüzgar gibi çok popüler çizgi romanlar, Lal kitap gibi birçok yayınevi tarafından kitapseverlerin beğenisine sunulmaktadır. Merak uyandıran kapakları ve kuşe kağıda basılmalarıyla dikkatleri üzerine çeken periyodik çizgi roman dergileri çok satanlar arasında yer almaktadır. Çizgi periyodik yayınlar İtalyan ve Amerikan çizgi roman sanatının en önemli eserlerini kitapseverlerin beğenisine sunmaktadır. Çocuk, yetişkin, nostalji sevenlerin ve araştırmacıların fazlası ile alakalı olduğu çizgi roman dergileri, en uygun fiyatlar ile Kitapkolik de.

 

Periyodik Yayınlar

Mizah kitapları, Çizgi roman, politika ve felsefe tarzı periyodik yayınlar son dönemlerde en fazla okunan periyodik yayınlar arasında yer almaktadır. Periyodik yayın kitapları, ülke ve dünya gündemine ait önemli olayları mizahi bakış açısı ile ele aldığından dolayı büyük ilgi görmektedir. Birbirinden farklı karikatürlere ve çizgi romanlara yer veren periyodik yayınlar günlük hayatın yoğun stresinden uzaklaşmak isteyenler içinde derin bir nefes almak ve gülümsemek isteyen çok sayıdaki okur tarafından tercih ediliyor. Arşiv meraklıları ve koleksiyonerlerin fazlası ile dikkatini çeken periyodik yayınlar, çok satan eserler arasında yer almaktadır.

 

Kitapkolik periyodik yayınlar kategorisinde, yeni çıkan ve etkili içerikleri ile merak uyandıran felsefe, tarih ve politika yayınları da yer almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.