Sıralama seçin
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.

Politik Kurgu Kitapları

Politik kurgu kategorisi altında yer alan eserler uluslararası ilişkilere, yakın tarihe ve de siyasi olaylara ilgi duyan kitapseverlere hitap etmektedir. Politik Kurgu Kitapları çok da uzak olmayan bir geçmişte yaşanan olayları, siyasi yönden ele almaktadır. Politik romanlar bunların yanı sıra uluslararası ilişkilerin karmaşık yapısını ele alan kitaplardır. İrdeledikleri konuları ile fazlasıyla sürükleyici ve heyecanlı olan Politik Kurgu Kitapları, bilinmeyen olayların arkasında yaşanmış gerçekleri anlatırken genellikle sırları da ele veren özellikleri ile okuyucuların ilgisini çekmektedir. Birbirinden farklı ve tanınan yayınevlerinin baskıya hazırladığı eserler arasında orijinal dili Türkçe olan metinler ile beraber yabancı yazarlara ait dilimize çevrim yapılmış eserler kategorimizde sizleri beklemektedir. Güncel siyasi kitaplar ve Politik romanlar en uygun fiyat seçenekleri ile Kitapkolik de.

 

Yakın tarihimizde yaşanan olaylar hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz Güncel siyasi kitaplar da politik kurgu kategorisinde yer almaktadır. Okunması gereken Politik Kurgu Kitapları olayları ve karakterleri birinci ağızdan kaleme almaktadır. Ancak bu eserlerin bir kısmında ise şahitlerin ve görgü tanıklarının ifadelerine de yer verilmektedir. Okuyucuların yakın tarihte yaşanmış olaylara ve siyasi gündeme dair bilgi sahibi olabileceği eserler, vurguladıkları dönemin bütün gerçekliğini en iyi şekilde yansıtmaktadır. Ülkemizin sadece kendi siyasi gerçeklerini inceleyen Türk siyasi romanlar çok satan eserler arasında yer almaktadır. Bunların yanı sıra Türkiye’nin uluslararası ilişkilerdeki durumunu ve güç dengelerine de irdeleyen eserler akıcı üslubu ile pek çok okuyucunun dikkatini çekmektedir. Türkiye'nin Yakın Tarihine Işık Tutan Türk siyasi romanlar okur severlerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

 

Ülkemizin haricinde dünyanın diğer taraflarında da olup bitenden haberdar olmak istiyorsanız en iyi Politik Kurgu Kitapları arasından sipariş verebilirsiniz. Yabancıların bakış açısı ile olayları ve kavramları tanımlamak istiyorsanız Politik kurgu kategorisi size hitap etmektedir. Bazı olayların sır perdesini aralayan, araştırma özelliği taşıyan kitaplar da bu kategoride yer almaktadır. Bunların yanı sıra ideolojik kavramlara ve bu kavramların geçmişten günümüze, günümüzden geleceğe dair açıklamalarını okuyabileceğiniz politik kurgu kitaplarını incelemek ve bilgi sahibi olmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Dünyaca popüler Yazarların okuyucuya vermek istediği mesajı hiç değiştirmeden korumayı başaran Politik kurgu kitapları, okunması gereken siyasi kitaplar arasında yer almaktadır. Ülkemizin tanınan yayınevleri ile çalışan yetkin çevirmenleri tarafından dilimize kazandırılan eserler, Yabancı Yazarların Gözünden Politika hakkında da bilgi sahibi olmamızı sağlamaktadır.

 

Sosyoloji, siyaset ve ekonomi öğrencileri için kaynak görevi gören eserleri inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz. Politik kurgu eserleri, tez aşamasında olanlar ve herhangi bir konuda akademik anlamda çalışmak isteyen bireylere, ilgili dönemi anlamaları için en iyi kaynak eserlerdir. Sonuçları olduğu kadar nedenleri de inceleyen Politik Kurgu Kitapları ve seçeneklerine en uygun fiyatla Kitapkolik de.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.