Sıralama seçin
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

Say Yayınları 101 Dizisi

En çok satan ve en çok okunan say Yayınları 101 dizisi kitapları hangileridir? Say Yayınları 101 dizisi kitapları sırası nedir? Say yayınları 101 dizisi kitap setleri, en iyi say yayınları 101 serisi kitapları ve indirimli say yayınları 101 serisi kitaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

1978 yılında kurulan Say Dağıtım, 1987’de isim değişikliğine giderek Say Dağıtım Ltd. Şirketi olarak tekrar düzenlenmiştir. Yerli ve yabancı alanlarda birçok eseri okuyucular ile buluşturan say yayınları 101 serisi ile tüm okurların beğenisini kazanmayı başarmıştır. Adı çok satanlar listesinde yer alan güncel kitapların yanı sıra yeri doldurulmayacak olan Say Yayınları 101 serisinin de yer aldığı geniş yelpazede Say kitap kalitesi ve en iyi Say Yayınları kitaplarını okuyuculara bitmeyen okuma ziyafeti seçmeyi hedeflemiştir.

Çağımızın en çok ilgi gören türlerini kendi bünyesinde barındıran Say Yayınları 101 dizisi ile kalemi güçlü ve dünyaca ün kazanan yazarların kaleminden serileri kendi etiketi ile raflarla buluşturmuştur. En iyi Say Yayınları 101 serisi, çevirmenlerin özel ve okunaklı çevirileri ile hazırlanan kaliteli baskılarıyla kütüphanenizdeki yerlerini almak için beklemektedirler. her yaş grubuna hitap edebilecek yayınları ile tüm dikkatleri üzerine çeken Say Yayınları 101 serisi kalitesi ve güçlü edebi yönleri ile koleksiyonunuzun en özel parçalarından biri olmaya aday olacak nitelikte sunulmaktadır.

1979 yılından bu yana bilim, felsefe ve psikoloji alanlarında Kathleen Sears, Brian Boone, Carolyn Collins Petersen, Arnie Kozak, Beth Skwarecki, Nicole Bridge, Kevin Langford, Albert Camus, Descartes, Tagore gibi uygarlık tarihinin en önemli düşünür ve bilim insanlarının başlıca yapıtlarını yayımlayan Say Yayınları, başta Asım Bezirci ve Server Tanilli olmak üzere çok sayıda Türk araştırmacı ve yazarın başyapıtlarını ve çalışmalarını ilk elde okuyucular ile buluşturmakta ve bu yapıtların defalarca basımlarını gerçekleştirmektedir.

Tüm bunların yanı sıra parapsikoloji, ölümden sonra yaşam ve ufoloji gibi bilimin sınırında olan alanlardan Anadolu uygarlıklarına Türk/Osmanlı tarihinde mitoloji ve cinselliğe kadar geniş bir yelpazede çok sayıda başvuru yapıtını okuyucusuna sunmuştur. Çocuklara ve gençlere yönelik olarak hayal dünyalarının sınırlarını zorlayan birbirinden ilginç serüvenleri barındıran kitap dizileri ile yeni ufuklar açmıştır.

Geniş bir ürün yelpazesi olan Say Yayınları yayıncılık sektörünün öncü yayınevlerinin kitaplarını dağıtmasının yanı sıra Say Yayınları 101 serisi ile de tüm okuyuculara eşsiz bir okuma deneyimi yaşatmaktadır. Sizlerde Say Yayınları 101 dizisi kitaplarını incelemek ve satın almak istiyorsanız Kitapkolik farkını yaşayarak Say Yayınları 101 serisi kategorimizde yer alan kitapları inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.