Sıralama seçin
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Serkan Özel


Serkan Özel, Lisans ve Yüksek Lisans derecelerini Boğaziçi Üniversitesi Orta Öğrenim Den ve Matematik Alanları Eğitimi Bölümü Matematik Eğitimi programında, doktora eğitimini Texas A&M Üniversitesinde Eğitim Psikolojisi Bölümünde Eğitim Teknolojileri uzmanlığı ile 2009 yılında tamamladı.

Serkan Özel, doktora eğitimi süresinde, Dallas ve Waco Bağımsız Okul Bölgelerinde çok sayıda ortaokul ve lise öğretmenlerine proje temelli öğrenme konularında disiplinler arası projeler geliştirip seminerler vermiştir.

Çalışma alanları, teknoloji entegrasyonu, matematik uygulamaları, fen, teknoloji, mühendislik ve matematik eğitimi üzerine olan Serkan Özel, özellikle, matematik ile teknolojinin bütünleşerek kullanılması için öğretmenlerin ihtiyaç duydukları bilgi ve becerilerin öğretmenlere ulaşması konusunda çalışmaktadır.

Aynı zamanda Matematik Eğitimi Derneğinin seçilmiş kurucu üyeleri arasında olan Serkan Özel, FETEMM eğitim modelinin Türkiye’de uyumlaştırma çalışmaları yapan grubun da kurucu üyeleri arasında yer almaktadır. Doç. Dr. Serkan Özel, halen Boğaziçi Üniversitesi Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümünde görev yapmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.