Sıkça Sorulan Sorular
 • Nasıl üye olabilirim?

  Üye olmak için menüde yer alan "ÜYE OL" butonunu tıklayın. Üyelik sayfasında Ad, Soyad, E-Posta ve Parola bilgilerini eksiksiz doldurarak hızlı üye olabilirsiniz.

 • Kargo ücreti ne kadar?

  Sitemizden vermiş olduğunuz 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde yurtiçindeki gönderimler için kargo ücretsizdir. 100 TL altındaki alışverişlerinizde 7,50 TL olarak fiyatlandırılmaktadır.Ancak satış anında yürüttüğümüz ve/veya www.kitapkolik.com’dan şartlarını ilan ettiğimiz kampanyaların sonucuna bağlı olarak söz konusu kargo ücretinin tamamını ya da bir kısmını size yansıtmayabiliriz.

 • Aldığım ürünü iade etmek istiyorum. İade şartlarınız nelerdir?

  Ürününüzü/Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihinden itibaren 7 (yedi ) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin iade edebilirsiniz. Cayma hakkı kullanılması durumunda kargo gönderi ücreti müşteriye ait olacaktır.

 • Değişim ve İade şartlarınız nelerdir?

  Hatalı sipariş ve değişim işlemi; Değişim ve iade süresi 7 gündür. Kargo gönderimi müşteriye ait olup, karşı ödemeli gönderiler teslim alınmamaktadır. Ürün İade Formu doldurularak, ürün ile birlikte MNG Kargo ile KIZIL PANDA BASIM YAYIN A.Ş. 'ye gönderilmelidir.

  Teslimattan kaynaklanan problemler; Kargo teslimat sırasında ürün kontrolü yapılıp fiziki hasar mevcut ise paket Kargo Firmasından teslim alınmamalıdır. Kargo Firmasından ürün teslim alındıktan sonra fiziki hasarlı ürün iadesi işlemi yapılamamaktadır. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda KIZIL PANDA BASIM YAYIN A.Ş.’ye bildirilmelidir. KIZIL PANDA BASIM YAYIN A.Ş. en kısa sürede yeni bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

  Üretim-Basım Hatası varsa; Kargo gönderimi KIZIL PANDA BASIM YAYIN A.Ş.’ye aittir. Ürün Faturası, asıl nüshanın ön yüzünde yer alan Ürün İade Formu doldurularak, ürün ile birlikte KIZIL PANDA BASIM YAYIN A.Ş. adresine gönderilmelidir. İade ürün KIZIL PANDA BASIM YAYIN A.Ş. adresine ulaştığında, hatasız bir kopyası ile değiştirilecek veya 7 gün içerisinde ödeme iadesi gerçekleştirilecektir.

 • Ürün, hasarlı, yırtık bir şekilde ulaştı ise ne yapabilirim?

  Kargo tarafından tutulan "Hasar Tespit Tutanağı” ile bunu belgelemeniz durumunda işlem yapılmaktadır.

 • “Hasar Tespit Tutanağı” nedir?

  Tarafınıza ulaşan paketleri kontrol ederek teslim almanız gerekmektedir. Paket içinden çıkan hasarlı, kırık ürün/ürünler durumunda; kargo elemanının şahitliğinde bu durumu tutanağa geçirmelisiniz. Teslim aldığınız paketin tarafınıza kırık, hasarlı ulaştığı hususunu tutanakta mutlaka belirtilerek sizin tarafınızdan ve kargo elemanı tarafından imzalanması gerekmektedir.

 • Hangi ürünleri iade edemem?

  “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler”e konu olan ürünlerin ambalajı açıldığı an ve kullanıcı hatası sonucu kusurlu/arızalı/bozuk hale gelen ürünlere iade işlemi yapılamamaktadır. Ayrıca kargo ücreti ödeyen kampanyalı ürünlerin iadesinde gidiş/geliş kargo ücreti müşteriye aittir.

 • Ödeme seçenekleriniz neledir?

  Kredi Kartı, Havale/EFT ve Kapıda Nakit Ödeme seçeneklerimiz mevcut.

 • Havale veya EFT işlemlerinde hesap bilgileriniz nedir?

  Banka Adı: Garanti Bankası

  Hesap Adı: KIZIL PANDA BASIM YAYIN A.Ş.

  IBAN No: TR22 0006 2000 2260 0006 2966 29

 • Kapıda ödemelerde ek hizmet bedeli ne kadar?

  Kapıda ödemelerde siparişinize ek 7,50 TL eklenmektedir.

 • Siparişim ne zaman kargo edilir?

  Satın almış olduğunuz ürünler stoklarımızda mevcut ise en geç 1-3 işgünü içerisinde gönderil yapılmakta, değilse tedarik edilecektir. Ortalama tedarik sürecimiz tedarikçi firma veya yayınevine göre değişmekle beraber 2-7 iş günüdür.

  Ürünler tarafımızdan kargoya teslim ettikten sonra kargo firmasının ürünü size teslim süresi değişkenlik göstermekle birlikte MNG Kargo için 1-4 gün işgünü arasındadır. Ancak güncel durumda bazı şehirlerde salgın artışına bağlı olarak kargo teslimatlarında gecikmeler yaşanabilir. Siparişiniz mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde elinize ulaştırmaya çalışacağız.

 • Yurtdışından sipariş verebilir miyim?

  Sitemizde satışı ürünlerin yurt dışına satışı yapılmamaktadır.

İletişim Formu
Lütfen iletişim bilgilerinizin doğru olmasına özen gösteriniz.
Resimdeki güvenlik kodunu bu alana yazınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.