Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Sis Yayıncılık

1997 yılından bu yana ulusal, 2013 yılından bu yana da uluslararası düzeyde, düzenli bir şekilde yayıncılık alanında faaliyet yürüten Sis Yayınları, yayımlamış olduğu kitaplarını çeşitli yükseköğrenim kurumlarının kataloglarında ve kütüphanelerinde yer vermektedir.

Sis Yayınları aynı zamanda aynı alanlarda farklı yazarlara ait en az 20 kitabı bünyesinde barındırmaktadır. Yayımlamış olduğu kitaplar ile okuyucuların beğenisini kazanan Sis Yayınları yeni yayımlanan Akademik Teşvik Yönetmeliğinde belirtilen “Uluslararası Yayınevi Olma” kriterine göre, Türkçe dışındaki diğer dillerde de farklı yazarlara ait 20’den fazla eseri kendi bünyesinde barındırmaktadır.

Sis Yayın Grubu olarak 2020 yılında itibaren kendi bünyesindeki Sis Yayıncılık, Sis Publishing, Hemen Kitap ve Misis Kitap markaları adı altında yayınladığı yaklaşık 500’ün üzerinde eseri okuyucular ile buluşturmaktadır. Sisi yayınları aynı zamanda sanal mağazacılık sektöründe de kendi alt yapısını tamamlamış bir yayın grubudur.

Sis yayın grubu 2007’de tescilli markası olan internet satış mağazası ile ülkenin her yerinden alışveriş imkanı sunmaya başlamıştır. Yine 2015’de yalnızca kitap evlerinde hizmet veren Toptan Kitap projesini kendi bünyesine dahil eden Sis Yayınları okuyucularına uygun fiyatlı kaliteli kitaplar ulaştırmayı amaçlamıştır.

Sis Yayınları Türkiye genelindeki tüm kitapevleri ile yayınevlerini ortak bir platformda buluşturmaktadır. Hemen Kitap ve Toptan Kitap güçlü altyapılarıyla Sis Yayın Grubunun en dinamik iştirakleri konumunda bulunmaktadır. Aynı zamanda 2017’de kurulan Misis Kitap markası ile güncel dünya edebiyatı eserlerini, özenli çevirilerle okuyucularla buluşturmaya adım atmıştır.

Kurulduğu günden bu yana Türk ve Dünya klasikleri, Felsefe klasikleri, aşkı ve macera romanları, polisiye-gerilim, araştırma, anı ve tarih kitaplarının dışında sağlık, hobi, yemek ve yaşam sanatı ile ilgili kaliteli çalışmaları günümüze kadar okuyuculara aynı özenle sunan Sis Yayınları kendi bünyesinde Sis Publishing ile de İngilizce klasik eserleri okuyucular ile buluşturmaya devam etmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.