Sıralama seçin
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.

Susanna Tamaro

Susanna Tamaro, 1957 yılında İtalya’da Trieste’de dünyaya geldi. Orvieto’da 4 köpeği, 10 tane kedisi, 15 kırmızı balığı, çok sayıda papağanı, kaplumbağası, kirpisi ve hamsteri ile birlikte yaşamını sürdüren yazarımız oldukça zor bir çocukluk dönemi geçirmiş 18 yaşında büyük bir depreme tanık olup bunun etkilerini silerken 25 yaşında da ölümcül hastalığa yakalanmış ancak sağlığına tekrar kavuşmuştur.

27 yaşına geldiğinde yazmaya başladı. Birkaç başarısız denemeden sonra ilk olarak Tek Ses İçin ve sonra Yüreğinin Götürdüğü Yere Git kitabı ile bir anda popülerlik yakaladı. Yazar Yüreğinin Götürdüğü Yere Git kitabı ile İtalya’da çok satanlar listesinin ilk sırasında yer aldı aylarca.

Kitaplarını genellikle mektup ya da günlük şeklinde yazmaktadır. Kitaplarındaki olaylar ilk ağızdan anlatılır. Hüzün kitaplarının olmazsa olmazıdır. Eserlerindeki kahramanlar ölümün eşiğine gelerek bu durumu kabullenmiş karakterler olup hayatlarında aradıklarını bulamamışlardır. Bisiklete binmeyi ve buz pateni yapmayı seven yazarımız aynı zamanda mızrak ve ok atmada da başarılı bir profesyonel olarak bilinmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.