Sıralama seçin
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.

Susanna Tamaro

Susanna Tamaro, 1957 yılında İtalya’da Trieste’de doğmuştur. Orvieto’da 4 köpeği, 10 tane kedisi, 15 kırmızı balığı, çok sayıda papağanı, kaplumbağası, kirpisi ve hamsteri ile birlikte yaşamaktadır. Zor bir çocukluk geçiren yazar 18 yaşında iken büyük bir depreme tanık oldu bunun etkilerini yeni silmişken 25 yaşında ölümcül bir hastalık geçirdi ve sağlığına yeniden kavuştu.

27 yaşına geldiğinde yazmaya başladı. Birkaç başarısız denemeden sonra ilk olarak Tek Ses İçin ve sonra Yüreğinin Götürdüğü Yere Git kitabı ile bir anda popülerlik yakaladı. Yazar Yüreğinin Götürdüğü Yere Git kitabı ile İtalya’da çok satanlar listesinin ilk sırasında yer aldı aylarca.

Kitaplarını genellikle mektup ya da günlük şeklinde yazmaktadır. Kitaplarındaki olaylar ilk ağızdan anlatılır. Hüzün kitaplarının olmazsa olmazıdır. Eserlerindeki kahramanlar ölümün eşiğine gelerek bu durumu kabullenmiş karakterler olup hayatlarında aradıklarını bulamamışlardır. Susanna Tamaro bisiklete binmeyi ve buz pateni yapmayı seven mızrak ve ok atmada oldukça başarılı bir profesyoneldir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.