Sıralama seçin
Toplam 626 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 9 ... 16

Timaş Çocuk Yayınları

En çok satan ve en iyi Timaş Çocuk kitapları hangileridir? Timaş Çocuk Yayınları kitap serisi, Timaş Çocuk Yayınları masal kitapları, Timaş Çocuk Yayınları hikaye kitapları, Timaş Çocuk Yayınları kitapları, en ucuz Timaş Çocuk Yayınları, indirimli Timaş Çocuk Yayınları ve daha fazlası için Kitapkolik’i ziyaret edebilirsiniz.

Çocuk edebiyatının önde gelen eserlerinin dışında Türk ve dünya klasikleri ile de çocukların kişisel gelişimlerine katkı sunan Timaş Çocuk Yayınları, 1982 yılında kurulan Timaş Yayınlarını alt kolu olarak kabul edilmektedir. Timaş Çocuk Yayınları ebeveynlerden ve çocuklardan tam not alan öğretici, eğitici, eğlenceli kitapları ile küçük yaşlardan itibaren okuma alışkanlığı ve okuma sevgisi kazandırmayı hedefleyen bir yayınevidir. Timaş Çocuk aynı zamanda kaliteli baskıları ile de dikkat çekmektedir. Timaş Çocuk Yayınları, yabancı eserlerin nitelikli çevirileri çocukların kitapları kolay bir şekilde anlamalarına ve daha fazla sevmelerine katkı sağlamaktadır.

Güçlü görsellerle desteklenen Timaş Çocuk Yayınları çocuk edebiyatını daha renkli kılan ve çocuklara kitapları sevimli gösteren resimli baskıları ayrıca yaş gruplarına göre de farklılık göstermektedir. Okumayı yeni öğrenen çocuklar için görsellerin ön planda olduğu baskılar tasarlanırken okuması ileri seviyede olan çocuklar için yazıların öne çıktığı resimli baskılar hazırlanmaktadır. Pedagojik olarak çocukların verim almaları adına özel bir şekilde tasarlanan Timaş Çocuk kitapları, günlük hayattaki doğa olaylarından insan ve hayvan ilişkilerine kadar uzanan geniş bir konu alanında çocukların zihinlerini açmaya yaramaktadır.

Timaş Çocuk bilim kitapları ile Dünya’mız, Ay, Güneş gibi gezegenler hakkında bilgiler veren çocukların ufuklarını açarken, bilim kurallarını ve konularını eğlenceli bir dille anlatan illüstrasyonlarla birlikte bu kitapların çocuklar tarafından daha büyük bir ilgi ile okumalarını sağlayan Timaş Çocuk Yayınları, öykü türündeki eserler ile hem çocukların sıkılmadan kitap okumalarını hem de öyküler sayesinde hayata dair önemli kazanımlar elde etmelerini sağlamaktadır. Timaş Çocuk Yayınları dünya klasikleri arasında yer alan öykü kitaplarına büyük önem vermektedir. Timaş Çocuk genel kültür açısından da çocukların önemli bir birikim elde etmelerine destek olmaktadır.

Aynı zamanda çocuk romanları da yayımlayan Timaş Çocuk seri halinde yazılan eserleri asıllarına sadık kalarak farklı bir kitap şeklinde basmaktadır. Timaş Çocuk boyama setleri de tasarlamakta ve çocukların el becerilerinin gelişmesi için boyanmaya hazır halde olan siyah beyaz boyama kitapları üretmektedir. Timaş soru bankaları ilkokul seviyesindeki çocukların liselere hazırlık aşamalarında çözebilmeleri adına geleceğe yönelik nitelikli bir hazırlık dönemi geçirmelerini sağlamaktadır. Timaş Çocuk soru bankaları geniş soru çeşitliliği ve çözümlü cevap anahtarları ile göz doldururken çocukların derslerde daha başarılı olmalarına da yardımcı olmaktadır.

Timaş Çocuk yaprak test seçenekleri ile de çocuklarının derslerini pekiştirmelerini isteyen ailelerin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Timaş Çocuk Yayınları, aynı zamanda oyunlar aracılığı ile öğrenmenin bilimsel olarak kanıtlanmış etkisini kullanmak isteyen ailelere elverişli seçenekler sunmaktadır. Timaş çocuk oyunları setlerinden yararlanarak çocukların eğlenceli zaman geçirmelerinin yanı sıra önemli konuların hatırlanması ve yeni konuların öğrenilmesini sağlamaktadır. Birden fazla çocuğun bir arada oynayacağı Timaş Çocuk setleri ile hem sosyal yeteneklerinin gelişmesi hem de genel kültür seviyelerinin artması ebeveynleri mutlu etmeyi başarıyor. Timaş Çocuk Yayınlarının bükülme ve yırtılma sorunlarına karşı dayanıklı olan kitaplar uzun ömürlü bir kullanım deneyimi yaşatmaktadır. Yıpranma payını minimuma indiren Timaş Çocuk Yayınları yıllarca yararlanacağınız kitapları almanıza aracı oluyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.