Sıralama seçin
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Tuluhan Tekelioğlu

Türk sunucu ve yazar Tekelioğlu 5 Mart 1970 yılında Fransa’da dünyaya gelmiştir. Lisans öğrenimini Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde tamamlayan Tuluhan Tekelioğlu, Prof. Dr. Yavuz Tekelioğlu’nun kızıdır.

Ankara’daki eğitimini tamamlayan Tekelioğlu, Paris Sipa Press’te gazetecilik yapmaya başlamıştır. Daha sonra Hürriyet Gazetesinde çalışmaya başlayan Tekelioğlu, Kenya’da Kakuma Mülteci Kampında yaptığı gönüllü hizmet ve çalışmalarını yazı dizisi olarak çalıştığı Hürriyet gazetesinde yayınlamıştır.

Televizyon kanallarında programlara çıkan Tuluhan Tekelioğlu, Cine5 kanalında Başka Yerde Yok, Habertürk TV’de Tatlı Sert ve TGRT kanalında Tuluhan’la Her Sabah adlı programlarını da sunmuştur.

Daha sonra Kanal D haberlerini hazırlayıp sunan Tekelioğlu, Kanal 1 televizyonu için Güzel 1 Gün adlı sabah programını sunmuştur. Halen Sabah Gazetesinde yer alan Her Şeye Rağmen İkimiz adlı röportajlarına devam eden Tekelioğlu, genellikle evli çiftlerin röportajlarını yayınlamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.