Sıralama seçin
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Unutulmuş Fantastik Klasikler Serisi

En iyi ve en çok okunan unutulmuş fantastik klasikler serisi hangileridir? Unutulmuş fantastik klasikler serisi okuma sırası nedir? İthaki unutulmuş fantastik klasikler serisini sizler için bir araya getirdik. Tüm zamanların en çok merak edilen unutulmuş fantastik klasikler serisi burada!

Yaklaşık on kitaplık bir seçkiden oluşacak olan unutulmuş fantastik klasikler serisinin editörlüğünü Alican Saygı Ortanca üstlenmiştir. Unutulmuş fantastik klasikler dizisinin tasarımını Hamdi Akçay üstlenirken kapak çizimlerini de İtalyan çizer Luca Tambasco gerçekleştirmiştir.

Serinin ilk kitabı 1858 yılında George MacDonald tarafından kaleme alınmış ve ilk eser olarak kabul edilmiştir. Fantastik edebiyatın Türkçedeki görünümünde sunmuş olduğu katkılar ile de hatırlana İthaki Yayınları bu defa edebiyat tarihinin derinlerine gömülüp kalan fantastik klasikler serisi ile gün yüzüne çıkmaktadır.

Unutulmuş fantastik klasikler serisi, yetişkinler için fantastik edebiyatın ortaya çıkmasından, 1954 yılında Yüzüklerin Efendisinin yayımlanmaya başlamasına kadar unutulan fantastik edebiyatın kat ettiği yolu, almış olduğu şekilleri, fantastik edebiyatın unutulan, göz ardı edilen usta yazarlarının klasikleşmeyi hak eden eserlerini okuyucularla buluşturmuştur.

Unutulmuş fantastik klasikleri serisi, İthaki yayınları fantastik klasikleri serisi ve en iyi fantastik klasikler dizisini bulabileceğiniz sitemizde geçmişe gömülü kalan unutulmuş fantastik klasikleri inceleyin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.