Sıralama seçin
Toplam 39 ürün görüntüleniyor.

Üstün Dökmen

Üstün Dökmen 1954 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk ve Orta Öğrenimini Erzurum da tamamlamıştır. Hacettepe Üniversitesi Fizik Bölümüne kayıt yaptıran yazarımız, 3.sınıftan sonra Psikoloji bölümünü tamamlamıştır. Uygulamalı Psikoloji alanında yüksek lisansını tamamladı. Psikolojik Danışma ve rehberlik alanında doktorasını tamamladı. 1995 yılında profesör oldu. Üstün Dökmen Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesinde öğretim üyesi görevinde bulunmuştur.

Bunların yanı sıra TRT kanalında, Küçük Şeyler ismi ile yayınlanan programı hazırlayıp sunan yazar, aynı programı 2012 senesinde başla bir tv kanalında sunmuştur. Üstün Dökmen bilimsel kitapları ve makalelerinin dışında şiir ile tiyatro alanında da eserler kaleme aldı.

Yazarımız pek çok Avrupa ülkesi ve Avustralya’da maddi bir beklentisi olamadan konferanslar vermiştir. 2008 yılında Yazarlar Birliğinin Deneme alanındaki ödülününe layık görülen yazarımız Yaşam Akademisi yönetim kurulu başkanıdır. Aynı zamanda Küçük Şeyler Anaokulu ismi altında 15 ilde hizmet sunan 24 anaokulunun açılmasını sağlamıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.