Sıralama seçin
Toplam 115 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Vakıfbank Kültür Yayınları

En çok okunan ve en çok satan Vakıfbank kültür yayınları kitapları hangileridir? Vakıfbank kültür yayınları kitapları okuma sırası nedir? En iyi Vakıfbank kültür yayınları kitap dizisi, Vakıfbank kültür yayınları ucuz kitapları ve Vakıfbank kültür yayınları kitap fiyatlarını buradan inceleyebilirsiniz.

2018 yılının sonlarında “Ve benzersiz kitaplar” mottosu ile yayın hayatına adım atan Vakıfbank kültür yayınları okuyuculara edebiyat, tarih, felsefe, iktisat, insan ve toplum gibi kategorilerde yer edinen kitapları sunmaktadır. Vakıfbank kültür yayınları kitaplarının olmazsa olmazları arasında güvenilir kaynaklar, ölçülebilen araştırmalar, güçlü ve doğru dil kullanımı bulunmaktadır.

Vakıfbank kültür yayınları bu açıdan bakıldığında Türkiye’den ve dünyadan, kültürel bakımdan tartışmasız ve milli değerlere bağlı, önemli çalışmaları yayımlamaya özen göstermektedir. kültür dünyasını evrensel seviyede zenginleştirmek, emanet edilen varlık ile değerleri koruyarak gelecek nesillere aktarmak ve yaygınlaştırmak temel hedeflerinin başında gelmektedir.

Vakıfbank kültür yayınları çok satan kitaplardan ziyade yıllarca okunacak ve özenli bir şekilde saklanacak olan kitapların yayıncısı olmayı hedeflemiş ve bu yolda çalışmalarına devam eden bir yayınevi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Yayınevi aynı zamanda toplumumuzu aydınlatan, şuuru yüksek, ufuk açıcı ve nitelikli eserleri okuyucularla buluşturmaya devam etmektedir.

Özenli bir şekilde seçilen eşsiz eserleri okuyucular ile buluşturma hedefi ile kültür yayınlarına hayat veren Vakıfbank, tarih, felsefe, insan ve toplum bilimleri, klasikler, çocuk ve akademik nitelikli kitapları okuyucularla buluşturmaya devam etmektedir. Aynı zamanda Vakıfbank kültür yayınlarının kuruluşu da Beyazıt Devlet Kütüphanesinde düzenlenmiş olan toplantı ile duyurulmuştur.

Vakıfbank kültür yayınları okuyucuların ilgisini çekmeyi başaracak referans kitaplara, Türk ve dünya klasiklerinden özel arşiv serilerine ve çok satan yazarlarımızın eserlerine hayat vermeyi hedefleyen bir yayınevi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Vakıfbank kültür yayınları sanat alanında ise klasiklerin yanı sıra sanat tarihi incelemeleri ile sanata özendirici eserleri de hayata geçirmeyi başarmış ve aynı zamanda çocukların pedagojik gelişimlerine katkıda bulunan eserleri de yayın dünyasına kazandırmaktadır.

Vakıfbank kültür yayınları kitapları arasında “Tolstoy, Gandhi Mektuplaşmaları”, “Sürgünde Muhalefet: Namık Kemal’in Hürriyet Gazetesi”, Kuruluş: Mekteb-i Sultani’den Galatasaray Spor Kulübüne Türkiye’de Futbol’un Erken Çağı”, “Enoch Arden”, “Caz Çağı Öyküleri”, “Müzikte Romantik Dönem Bestecileri” gibi çoğu kitap yer almaktadır. Yayınevinin kitapları hakkında daha detaylı bilgiler almak için Kitapkolik sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.