Sıralama seçin
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

W. Bruce Cameron

Amerikalı köşe yazarı ve mizah yazarı olan W.Bruce Cameron 2 Şubat 1960 yılında Petoskey , Michigan, ABD’de Dünya’ya gelmiştir. Yazar William Bruce Cameron, New York Times'ın en çok satanlar listesinde 19 hafta geçiren A Dog's Purpose isimli romanı ile tanınmıştır. Yazarın kaleme aldığı eserleri 60'tan fazla dile çevrim yapılmıştır.

W.Bruce Cameron, 2002 ve 2005 yılları arasında yayımlanan, kendini geliştirme konusunda en çok satan 8 Simple Rules for Dating My Teenage Daughter eserinin de yazarıdır. Eseri, 8 Simple Rules for Marrying Kızım 2008 yılında gösterime girmiştir. Yazar Eseri yayınlanmadan önce 89 Films ve The Devil Wears Prada'nın yapımcısı Wendy Finerman ile bir Hollywood film anlaşması yapmıştır.

Köpekleri çok sevdiğini her defasında ifade eden W. Bruce Cameron’un 2017 romanı A Dog’s Way Home, aynı adlı 2019 filmine ilham olmuştur. William Bruce Cameron’un Canım Köpeğim, Can Dostumun Yolculuğu ve Can Dostum isimli eserleri Yabancı Yayınevi tarafından kitapseverlerin beğenisine sunulmuştur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.