Sıralama seçin
Toplam 456 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 7 ... 12

Yakamoz Yayınevi

Yakamoz yayınevi Türk yayın dünyasına son on yılda büyük bir atılım yapmıştır. Yayınevinin piyasaya sürmüş olduğu birbirinden ilgi çekici ve faydalı kitap ile okurları buluşturmaya devam etmektedir. Fazlası ile geniş kitlelere sesini duyurmayı başaran ve sevilen yazarların eserlerini en kaliteli bir şekilde basarak okuma ziyafeti sunmayı amaçlayan Yakamoz yayınları yaratıcı ve ilginç kitap serileri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Yayınevi özellikle kokulu kitaplar olarak bilinen ve onlarca kişinin gönlünü ısıtan serileri ile ön plana çıkmaktadır.

Yakamoz yayınevi yelpazesinde çocuk kitapları, Türk ve dünya klasikleri, kişisel gelişim alanında önde gelen kitapları da içinde bulundurmaktadır. Tüm bunların yanı sıra dönemin romantik edebiyat akımının öne çıkan temsilcileri arasında yer alan Hikmet Anıl Öztekin ve Merthan Demir gibi yazarların eserlerini de kendi bünyesinde okuyuculara ulaştırma fırsatı yakalamıştır. Yaratıcı, yenilikçi ve kaliteli olma ilkesi ile çalışmalarına devam eden Yakamoz yayınevi, çok geniş bir kesim tarafından ilgi göre kitap mağazalarının raflarında sürekli çok satanlar arasında yerini korumayı başarıyor.

Yakamoz yayınevinin en çok bilinen ve çoğu kişinin elinde görebileceğiniz kokulu kitap serileri, okurlar tarafından büyük ilgi ile karşılanmaktadır. İçinizi ısıtmaya yetecek sıcacık, hayata dair öykülerin yer aldığı kitaplar, adını adlıkları kokuları taşıdıklarından ve şık tasarlanmış kitap ayraçları ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Menekşe kokulu kitap, papatya kokulu kitap, manolya kokulu kitap ve kahve kokulu kitap serisinin öne çıkan parçaları arasındadır.

Kolektif olarak hazırlanan eserlerin okurlar tarafından ilgi görmesi de Yakamoz yayınevinin seriyi büyümeye ve genişlemeye teşvik etmektedir. Serinin benzeri olarak nitelendirilen kokulu masallar ise aynı şekilde ortaya çıkmış ve çok sevilmiş kitaplardan oluşmuştur. Yakamoz yayınevi çocuklar için de onların gelişimlerine destek olmak ve okuma alışkanlığını kazanmaları amacı ile ortaya çıkarttığı masalların arasında muz kokulu masallar, çilek ve incir kokulu masallar gibi birbirinden özel isim ve içeriklere sahip eserleri okuyuculara sunmaktadır.

Yeni nesil yazarların tanınarak eserlerinin yaygınlaşması bakımında da literatüre büyük katkılarda bulunan Yakamoz yayınevi son derece saygın bir yayınevi olma unvanı taşımaktadır. Sadece güncel ve popüler edebiyat değil, klasik edebiyatın en güzel örnekleri de Yakamoz yayınevinde okuyuculara sunuluyor. Geçmişten günümüze kadar değerini asla yitirmeyen bu eserlerin en iyi düzenlemelerinin olduğu yayınevi bünyesinde Halit Ziya Uşaklıgil’den Stephen Zweig’e kadar uzanan yazarlar yer almaktadır.

Yakamoz Yayınevi bünyesinde yer alan çocuk masallarında ise akla gelen İranlı yazar Samed Behrengi de eğitici ve etkileyici hikayeleri ile bu klasikler arasında yer almayı başarıyor. Grigory Petrov’dan Beyaz Zambaklar Ülkesinde, Sherlock Holmes gibi nadide eserlere de yer veren Yakamoz yayınevinin en iyi hali ile okuyucuya sunmuş olduğu kitaplar arasında kendine yer bulmayı başarıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.