Yediveren Yayınları

En çok satan ve en iyi Yediveren yayınları kitapları hangileridir? Yediveren yayınları kitap setleri, Yediveren yayınları indirimli kitaplar, Yediveren yayınları kitap fiyatları, indirimli Yediveren yayınları kitapları ve daha fazlasını Kitapkolik ayrıcalıkları ile bulabilirsiniz.

2010 yılında modern ve yenilikçi yayıncılık anlayışı ile yayın hayatına adım atan Yediveren yayınları ülkemizin eğitim ve kültür hayatına nitelikli eserler kazandırmak için kendine yeni bir görev edinerek tüm okurların dikkatini çekecek ve beğenecekleri birbirinden değerli yazarların eserlerini buluşturmaktadır.

Yediveren yayınları olarak verdikleri eserler ve yazın dünyasına kazandırmış oldukları yazarları ile Sanat, Kültür, Tarih, Kişisel Gelişim, Edebiyat, Politika, Aile, Düşünce Çocuk ve Gençlik yayıncılığında fazlası ile geniş kitlelere hitap etmektedir. Her biri kendi branşında uzman olan yayın kadrosu ve uluslararası donanıma sahip bir yayıncılık anlayışı ile okurlarına kaliteli eserler ulaştırmak için uğraşan Yediveren yayınları, eğitim kitaplarından kişisel gelişim kitaplarına, mandalalardan, aşk romanlarına kadar birçok türde eseri okurlarla buluşturuyor.

Yediveren yayınları uzman yazar kadrosu ile okuyucuların hayatın her alanında başucu kitapları olarak yararlanacakları eserler ortaya koyarak, en değerli hazine olan Bilginin en güzel şekilde aktarılmasına olarak tanırken okuyuculara da ayrı bir imkan sunmaya devam ediyor. Uluslararası yayıncılık faaliyetlerini yerinde takip eden Yediveren yayınları küresel düşünüp yerli hareket eden bir yayınevidir.

Üretmiş oldukları nitelikli eserler ile gelecek kuşaklara önemli bir kültür mirası bırakmayı hedefleyen Yediveren yayınları ülkemizin nitelikli eserler ile gelecek kuşaklara önemli bir kültür mirası bırakmayı hedeflerken, ülkemizin eğitim ve kültür gelişmişlik düzeyini arttırma misyonu ile çalışmalarına devam etmektedir.

Yediveren yayınları okuma alışkanlığınız sloganı ile ülkemizde kitap okuma alışkanlığının kazanılması ve kitap okuma oranlarının arttırılması için kamu ve sivil toplum kuruluşları ile sosyal sorumluluk projelerine var güçleri ile destek vermeye devam ederken okuyucuların yeni bir şeyler öğrenmesini sağlayan eserleri de kendi bünyesinde yayımlamaya devam etmektedir.