Sıralama seçin
Toplam 318 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 8 9 10

Yumurcak Yayınları

En çok satan ve en çok okunan Yumurcak yayınları kitapları hangileridir? Yumurcak yayınları okul öncesi kitapları, en ucuz Yumurcak yayınları kitapları ve Yumurcak yayınları kitap fiyatlarını Yumurcak yayınları kategorisinde inceleyebilirsiniz. Kitapkolik aracılığı ile sunulan Yumurcak yayınları kitap dizisi fiyatları hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Geçmişten günümüze kadar yaklaşık 50 yıldır yayıncılık yapan Doğru ailesinin bir kuruluşu olan Yumurcak Yayınları Damla Yayınevine bağlı olarak 2004 yılında yayın hayatına girmeyi başarmıştır. Yayınevi 2005 yılında ise ilk anaokulu seti olarak bilinen Bilgin Yumurcaklar Setini yayınlayarak büyük beğeni toplamayı başarmıştır. Sonrasındaki yıllarda ise okul öncesi yayıncılık hayatında Türkiye’nin öncü yayınevlerinden biri olmayı başarmıştır.

Yumurcak yayınları Ltd. olarak yaklaşık 250 yayına ulaşmış olduğu 2014 yılında ayrı bir yapılanmaya kavuşmuş ve halen 350 civarı yayını ile okul öncesi kitapları konusunda Türkiye’nin markası haline gelmeyi başarmıştır. Yumurcak yayınlarının misyonu ise Türk çocuklarına hak ettikleri üstün kalitede ve dünya standartlarında kitap, kültür ve eğitim ürünleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Ayrıca yumurcak yayınları milli değerlere bağlı, evrensel değerlere hakim, üstün düşünce becerileri ile donanan nesiller yetiştirmek konusunda ebeveynlere üzerine düşen görevlerin farkında olarak durmaksızın çalışmanın en temel vazifeleri arasında olduğunu hissettirmiş ve çocuk kitapları konusunda ailelerin beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Yumurcak yayınları yaklaşık 6 ülkeye ihraç edilmekte, kitap telifleri ise yurtdışı çocukların dillerinde adapte edilerek başka ülkelerde de yayımlanmaya devam etmektedir. Aynı zamanda Dünyanın önde gelen yayıncıları aracılığı ile stratejik ortaklıklar ve anlaşmalar çerçevesinde yurtdışındaki üstün kalitedeki kitapları Türkiye’de yayımlayan Yumurcak yayınları aynı zamanda Basın Yayın Birliği ve Türkiye Basım Yayım Meslek Birliği üyesi olup yöneticileri ise yayıncılık derneklerinde aktif olarak yer almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.