Sıralama seçin
Toplam 181 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Zeka Gelişimi Kitapları

Çocuk zeka gelişimi kategorisinde beğeninize sunmuş olduğumuz kitaplar ve eğitim setleri okul öncesi yaştaki çocuklara, öğrencilere ve yetişkinlere hitap etmektedir. Bireylerin, çocukluk yaşlarından başlayarak yaşadıkları odaklanma ve konsantrasyon sorunları konusunda bilimsel araştırma verilerinden faydalanılarak kaleme alınan eserlerdir.

 

Çocuklar için zeka gelişimi kitapları ve oyun setleri, rutin bir biçimde uygulandığında kısa zamanda fark edilir sonuçlar elde etmeyi sağlamaktadır. Dikkat ve zeka geliştirme egzersizleri, çocukların tek bir konuya odaklanmasına destek olmaktadır. Alanında profesyonel isimlerce kaleme alınan zeka geliştirici ve dikkat güçlendirici kitaplar, yalın ve anlaşılır bir üslupla okurların beğenisine sunulmuştur.

 

Çocuklar İçin Zeka Gelişimi Kitapları Neler İçermektedir?

Çocuk Zeka Gelişimi Kitapları öğrenme sistemini aktif bir biçimde çalıştırmaya destek olmaktadır. Zeka Gelişimi Kitapları küçük çocukların eğitime ve öğrenmeye olan ilgi ve alakalarını büyük oranda artırmaktadır. Ana sınıfındaki çocuklar için özel olarak hazırlanan Zeka Gelişimi Kitapları, küçük öğrencilerin dikkat becerilerini geliştirmektedir. İnce motor becerilerinin ilerlemesinde aktif rol oynayan zeka geliştirici kitaplar 3-4 yaş ve 5 yaş zeka geliştirici kitaplar, çocukların el ve göz koordinasyonunu artırmaktadır.

 

Çocuklar için zeka gelişimi kategorisinde yer alan kitaplar, çocukların kısa ve uzun vadede bellek gelişimleri için fazlası ile faydalı olan egzersizleri barındırmaktadır. Görsel ve işitsel becerilerin ilerletilmesi aşamasında çocukların zeka gelişimine destek olan kitaplar uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunulmuştur. Renkli çizimler ile desteklenen zeka geliştirici kitaplar 3 yaş, çocukların dikkatini çekiyor ve eğlenceli zaman geçirmelerine destek oluyor. Zeka gelişimi kitapları içerisinde birbirinden farklı egzersizin bulunması, çocukların öğrendiklerini pekiştirmesini sağlamaktadır.

 

Çocukların yaş aralıkları dikkate alınarak hazırlanan çocuklar için zeka geliştirici kitaplar, egzersizleri karışık formda sunmaktadır. Arka arkaya zor egzersizlerin sunulması çocukların dikkatini kısa zamanda dağıtmaktadır. Bundan dolayı zeka gelişimi ile alakalı kitaplar basit ve zor egzersizleri sistemli bir biçimde sunmaktadır. 5-6 yaş zeka geliştirici kitaplar ve zeka geliştirici kitaplar 6 7 yaş sipariş vererek çocukların zeka gelişimine yardımcı olabilirsiniz.

 

Çocuklar İçin Zeka Gelişimi Kitapları

Çocuklara eğlenceli zaman geçirmesi amacı ile hazırlanan egzersiz çeşitleri, çocukların değişik bakış açıları kazanmalarına ve sorun çözebilme becerilerinin gelişmesine destek olmaktadır. Kıvrak düşünebilme becerisinin ilerlemesine destek sunan dikkat ve zeka güçlendirici kitaplar, çocukların düşünme ve hadiseleri yorumlama kapasitesini artırmaktadır.

 

Soyut düşünme kabiliyetinin gelişmesine yardımcı olan zeka gelişimi kitapları, aritmetik becerilerin ve sözel becerilerin gelişimine fazlası ile katkı sağlamaktadır. Zihnin aktif bir biçimde kullanılmasını sağlayan egzersiz çeşitleri, çocukların öğrenmesi gerekenleri kısa zamanda öğrenmesini sağlıyor. Çocukların gelişiminde etkili olan dikkat ve zeka gelişimi kitapları, çocukların başarılı olma oranını artırmaktadır. Zeka ve dikkat geliştirme seti 6-12 yaş çocukların kendilerine olan güvenini önemli ölçüde artırmaktadır. Zeka geliştirici kitaplar 13 yaş psikolojik bakımdan yarar sağlamaktadır. Çocukların boş zamanlarını en iyi biçimde değerlendirmek istiyorsanız kategorimizde satışa sunmuş olduğumuz, çocuk zeka gelişimi kitapları çeşitlerini satın alabilirsiniz.

 

TV, bilgisayar ve akıllı telefon modelleri ile çok fazla zaman geçiren çocukların bilişsel yetenekleri olumsuz etkilenmektedir. Dikkat ve zeka güçlendirici egzersizlerin rutin şekilde yapılması iletişim araçlarının yol açtığı sorunları minimuma indirmektedir. Zeka geliştirici kitaplar 3-4 yaş ve 5-6 yaş zeka geliştirici kitaplar da bulunan her bir egzersiz, çocukların yaşlarına uyumlu olacak biçimde hazırlanmaktadır. Egzersiz çeşitleri, çocuklar tarafından tek başlarına çözümlendiği gibi ebeveynleri yahut öğretmenleri ile beraberde çözümlenmektedir. Çalışmaların belirli periyotlarla tekrarı çocukların zihinsel gelişimleri üstünde olumlu bir etki bırakmaktadır. Zeka ve dikkat geliştirme seti 6-12 yaş, zeka geliştirici kitaplar 9 yaş ve zeka geliştirici kitaplar 3 yaş çocuklarınızın zeka gelişimine katkı sağlamaktadır.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.